36,5 x 24,5 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 1991
Starting price: | CZK 6 000 |
kresba, tuš, pastel, karton
29,5 x 41 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 1980
Starting price: | CZK 16 000 |
akvarel, pastel, tuš, karton
18,5 x 18,5 cm
Signature: sign. DU Ota Janeček 67
odlitek, olovo, částečně zlaceno
výška 68 cm
Signature: sign. O. Zoubek
Starting price: | CZK 29 000 |
olověná plaketa, částečně zlacená
v. 66 cm
Signature: sign. O. Zoubek
Starting price: | CZK 14 000 |
kresba uhlem, karton
38 x 30 cm
Signature: sign. PD S.P. 72
olej, plátno
50 x 70 cm
Signature: sign. LD V. Komárek 95
Starting price: | CZK 16 500 |
1909
olejová tempera, plátno
78 x 92 cm
Signature: sign. PD Bašek 1909
Starting price: | CZK 85 000 |
akvarel, lepenka
66,5 x 48 cm
Signature: sign. LD O. Blažíček Kostelíček v Tiché na Valašsk
Starting price: | CZK 24 000 |
1918 - 22
olej, lepenka
41 x 55 cm
Signature: sign. LD J Ullmann
1925 - 30
olej, plátno
80 x 100 cm
Signature: sign. PD Rom. Havelka
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, lepenka
24 x 30 cm
Signature: sign. PD Rom Havelka 1927
1903
olej, lepenka
25 x 34 cm
Signature: sign. PD J. Král 1903
olej, karton
38 x 46 cm
Signature: sign. PD Kaván
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signature: sign. LD Radimský
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, lepenka
67 x 96 cm
Signature: sign. PD V. Radimský
Starting price: | CZK 195 000 |
olej, malířská lepenka
35 x 50 cm
Signature: sign. LD Cyr. Jančálek
Starting price: | CZK 11 000 |
olej, malířská lepenka
36 x 50 cm
Signature: sign. LD Cína Jelínek 29
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, karton, sololit
50 x 65 cm
Signature: sign. PD Jelínek
olej, plátno
52,5 x 70 cm
Signature: sign. PD Alois Moravec 43
olej, plátno
50 x 63,5 cm
Signature: sign. PD Veno Veselý 1928
Starting price: | CZK 22 000 |
1905
bronzová plastika (pozdější odlitek)
v. 82 cm
Signature: sign. J. Štursa
Starting price: | CZK 60 000 |
kolem r. 1918 - 20
kresba tužkou, běloba, papír
34 x 24 cm
Signature: sign. PD Mucha
Starting price: | CZK 130 000 |
1914
akvarel, karton
35 x 26,5 cm
Signature: sign. PD J. Obrovský 914
Starting price: | CZK 25 000 |