2. pol.40.let
olej, sololit
28 x 49 cm
Signature: sign. PD Veris
Starting price: | CZK 17 000 |
litografie
43,5 x 36 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
olej, lepenka
26 x 27 cm
Signature: sign. LD O. Blažíček 1935
Starting price: | CZK 46 000 |
1925 - 30
olej, lepenka
26,5 x 36 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 14 000 |
1909
olej, lepenka
35,5 x 25 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček 09
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. PD Rom. Havelka 1940
Starting price: | CZK 20 000 |
1912
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signature: sign. LD J. Honsa 1912
Starting price: | CZK 35 000 |
kol. r. 1930
olej, plátno
80 x 110 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček
Starting price: | CZK 65 000 |
kol. r. 1915
olej, dřevěná deska
27 x 40,5 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 25 000 |
kol. r. 1910
olej, plátno
59 x 67 cm
Signature: sign. LD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 50 000 |
kol. r. 1920
olej, karton
35 x 50 cm
Signature: sign. PD K. Langer
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signature: sign. na rubu Langer K. "Laň"
Starting price: | CZK 38 000 |
kol. r. 1910
olej, plátno
52 x 70 cm
Signature: sign. LD Lolek St.
olej, lepenka
71 x 101 cm
Signature: sign. PD V. Radimský
Starting price: | CZK 95 000 |
kol. r. 1910
olej, plátno
74 x 105 cm
Signature: sign. PD "Duben" Panuška
1902
olej, lepenka
22 x 32 cm
Signature: sign. LD Aug. Satra 902
1877
olej, plátno
42,5 x 94 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 210 000 |
po r. 1900
33 x 45cm
Signature: sign. PD Z. Braunerová
Starting price: | CZK 28 000 |
2.pol. 19.stol
olej, plátno
36 x 24 cm
Signature: sign. LN V. Hynais
Starting price: | CZK 90 000 |
1908
olej, plátno
26 x 50 cm
Signature: sign. LD A. Kirnig 1908
2.pol. 19.stol
lavírovaná tuš, kvaš, papír
38 x 25 cm
Signature: sign. nezjištěna
malba kvaší, karton
18,5 x 17 cm
Signature: sign. PD PV
Starting price: | CZK 48 000 |
1935 - 40
olej, plátno
50,5 x 40 cm
Signature: sign. PD O. Číla
1910
olej, dřevěná deska
19,5 x 12 cm
Signature: sign. LN Horejc Fr. 10
Starting price: | CZK 6 000 |