1915
olej, plátno
40,1 x 25 cm
Signature: sign. LD AP.
Starting price: | CZK 750 000 |
1930-31
olej, lepenka
35 x 44,5 cm
Signature: sign. PD Ant. Procházka
Starting price: | CZK 800 000 |
olej, plátno
55 x 87 cm
Signature: sign. PN V. Špála 30
olej, plátno
66 x 100 cm
Signature: sign. LD V. Špála 35
Starting price: | CZK 900 000 |
olej, tužka, tempera, překližka
27 x 35 cm
Signature: sign. PD Zrzavý J. 39
Starting price: | CZK 950 000 |
1912-13
bronz
v. 33 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 150 000 |
1911-12
bronz
v. 38 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 85 000 |
1918
bronz
v. 42 cm
Signature: sign. na plintě Horejc
Starting price: | CZK 29 000 |
glazovaná pálená hlína
v.20 cm
Signature: sign. Kutálek
Starting price: | CZK 12 500 |
bronz
v. 12 cm
Signature: sign. na plintě J. Mařatka Eva
1914
bronz
v. 24 cm
Signature: sign. na plintě J. Mařatka
Starting price: | CZK 20 000 |
1918
bronz
v.35 cm
Signature: sign. na plintě Štursa 1918
Starting price: | CZK 30 000 |
1910-11
bronz
v. 57 cm
Signature: sign. na plintě Štursa
Starting price: | CZK 32 000 |
glazovaná pálená hlína
v. 42,5 cm
Signature: sign. uvnitř Ida V.
Starting price: | CZK 2 500 |
komb. technika, papír
17 x 22,5 cm
Signature: sign. DU Boštík 198
Starting price: | CZK 6 000 |
olej, plátno
60 x 90 cm
Signature: značeno vzadu Kokolia
Starting price: | CZK 45 000 |
1992-98
olej, plátno
55 x 45 cm
Signature: sign. vzadu Jan Merta 92 - 98
Starting price: | CZK 24 000 |
1952
olej, malířská lepenka
70 x 86 cm
Signature: sign. PN Fremund 52
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, plátno
55 x 47 cm
Signature: sign. LD Chaba 74
olej, akronex, karton
41 x 28,5 cm
Signature: sign. vzadu 1961 Janošek
Starting price: | CZK 17 000 |
olej, plátno
65 x 80 cm
Signature: sign. PD Josef Jíra 61
olej, lepenka
17 x 23 cm
Signature: sign. vzadu L. Jiřincová
Starting price: | CZK 28 000 |
koláž
14 x 27,5 cm
Signature: sign. PD JK 85
Starting price: | CZK 9 000 |
2.pol. 50.let
olej, plátno
60,5 x 74 cm
Signature: sign. vzadu Jan Kotík
Starting price: | CZK 37 000 |