akryl, sololit
67 x 90 cm
Signature: sign. PD Ronovský 79
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, malířská lepenka
47 x 73 cm
Signature: sign. PD Jiří Sopko 91
Starting price: | CZK 22 000 |
50. léta
olej, pytlovina
70 x 100 cm
Signature: sign. PD Sýkora
Starting price: | CZK 90 000 |
78 x 51 cm
Signature: sign. PD Adriena Šimotová 59
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, karton
40 x 22 cm
Signature: sign. LD Jan Bauch 1963
pastel, papír
35 x 32 cm
Signature: sign. DU Boštík 96
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
75 x 96 cm
Signature: sign. PN Fremund 67
Starting price: | CZK 60 000 |
olej, laky, dřevěná deska
71 x 50 cm
Signature: sign. PD Istler 67
Starting price: | CZK 56 000 |
olej, plátno
46 x 61 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1982
Starting price: | CZK 35 000 |
akryl, jap. papír
96 x 62 cm
Signature: sign. DU Jankovič 88
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
80 x 65,5 cm
Signature: sign. PD Janošek 57
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. vzadu J. Jíra
Starting price: | CZK 30 000 |
olej, plátno
30 x 40 cm
Signature: sign. PD Valencie J. Jíra 1997
Starting price: | CZK 23 000 |
43 x 55 cm
Signature: sign. PD Josef Jíra 74
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, lepenka
60 x 50 cm
Signature: sign. PD J. Kotík 65
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, kvaš, plátno
80 x 60 cm
Signature: sign. PN Jánuš Kubíček 1964
akryl, plátno
19,5 x 27 cm
Signature: sign. NU A. Lamr 79
olej, plátno
50 x 40 cm
Signature: sign. PD Martin Mainer
1994-2000
olej, plátno
71 x 71 cm
Signature: sign. vzadu Jan Merta
akvarel, tuš, karton
68 x 41 cm
Signature: sign. PD Načeradský 92
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, plátno
48 x 48 cm
Signature: sign. DU M. Netík 75
Starting price: | CZK 9 500 |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. PD I. Ouhel 98
Starting price: | CZK 24 000 |
olejové laky, plátno
80 x 66 cm
Signature: sign. PD V. Preclík 62
Starting price: | CZK 21 000 |
olej, lepenka
39 x 32 cm
Signature: sign. DU V. Rožánek
Starting price: | CZK 3 000 |