1908
olej, plátno
56,5 x 67 cm
Signature: sign. LD Holub 08
Starting price: | CZK 42 000 |
kol. r. 1910
olej, plátno
64 x 64 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 48 000 |
kol. r. 1910
olej, plátno
66 x 50 cm
Signature: sign. PD Kaván
Starting price: | CZK 39 000 |
olej, plátno
75 x 93,5 cm
Signature: sign. PD Aug. Mervart 23
Starting price: | CZK 40 000 |
olej, plátno
36,5 x 47,5 cm
Signature: sign. LD J. Váchal
olej, lepenka
24,5 x 35 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
1910 -15
olej, karton
24,5 x 34 cm
Signature: sign. LD B. Dvořák
Starting price: | CZK 19 000 |
kol. r. 1890
olej, lepenka
33 x 37,5 cm
Signature: sign. LD Holub
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, plátno
66 x 76,5 cm
Signature: sign. LD Jos. Holub 1927
Starting price: | CZK 38 000 |
kol. r. 1920
olej, lepenka
24,5 x 35,5 cm
Signature: sign. LD J. Honsa
kol. r. 1915
olej, dřevěná deska
18,9 x 28,8 cm
Signature: sign. LD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 22 000 |
po r. 1920
olej, karton
50 x 65 cm
Signature: sign. LD Kaván
olej, lepenka
44 x 60 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček 1935
Starting price: | CZK 20 000 |
kol. r. 1910
olej, karton
24,5 x 33 cm
Signature: sign. LD Král
olej, lepenka
40 x 52 cm
Signature: sign. PD J. Ullmann 1919
po r. 1910
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signature: sign. PD V. Radimský
Starting price: | CZK 72 000 |
bronzová plastika
v. 34 cm
Signature: sign. PD Horejc 1934
Starting price: | CZK 16 000 |
olej, plátno
36 x 30 cm
Signature: značeno vzadu modrou pastelkou Boettinger
kol. r. 1925
olej, plátno
61,5 x 48 cm
Signature: sign. LD A. Frolka
Starting price: | CZK 14 000 |
1897
olej, plátno
46 x 35 cm
Signature: sign. PD Dr. F. X. Harlas 97
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, plátno
20 x 29,5 cm
Signature: sign. PD Jambor 55
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, lepenka
34 x 50 cm
Signature: sign. LD Jambor 1927
Starting price: | CZK 29 000 |
kol.r. 1918
olej, plátno
47 x 65 cm
Signature: sign. PD A. Kalvoda
kol. r. 1910
olej, plátno
55 x 79 cm
Starting price: | CZK 45 000 |