komb. technika, tempera, tužka, pastelky, karton
31,5 x 46 cm
Signature: sign. PD Toyen
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, plátno
92 x 67 cm
Signature: sign. PN Jan Bauch 1940
Starting price: | CZK 180 000 |
1909
barevné křídy, karton
32 x 35,5 cm
Signature: sign. nečitelná
Starting price: | CZK 5 000 |
tempera, kvaš, karton
64 x 46 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 7 000 |
komb. technika, olej. tempera, kvaš, lepenka
68,5 x 85 cm
Signature: sign. LD Brož Paris 35
komb. technika, akvarel, tuš, papír
28,5 x 38,5 cm
Signature: sign. PD E. Filla
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
73 x 135 cm
Signature: sign. LD Boh. Dvorský
Starting price: | CZK 80 000 |
olej, plátno
61 x 80,5 cm
Signature: sign. LD feigl
Starting price: | CZK 85 000 |
olej, plátno
51 x 60 cm
Signature: sign. PD F.B. 1934
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, překližka
17 x 25 cm
Signature: sign. na rubu A. Fišárek 41
Starting price: | CZK 5 000 |
akvarel, karton
30 x 59,5 cm
Signature: sign. na rubu foltýn 1944
34 x 26 cm
Signature: sign. LD F. Jiroudek
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, karton
21 x 29 cm
Signature: sign. PD O. Kerhart 1943.
Starting price: | CZK 5 000 |
barevný pastel, papír
29 x 23 cm
Signature: sign. PD Král 1931
Starting price: | CZK 8 000 |
akvarel, karton
28 x 19 cm
Signature: sign. LD Kupka
tužka, akvarelová běloba, karton
21 x 28,5 cm
Signature: sign. na rubu Kubišta
Starting price: | CZK 7 000 |
1935 - 40
olej, plátno
30,5 x 39 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 140 000 |
olej, plátno
47 x 56 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 240 000 |
kol. r. 1930
olej, plátno
40,5 x 75,5 cm
Signature: sign. PD Ot. Nejedlý
olej, plátno
64 x 48 cm
Signature: sign. PD V. Nowak
1922
kresba tuší, papír
27,5 x 21 cm
Signature: sign. LD E. A. Longen 1922
Starting price: | CZK 6 000 |
1915
olej, plátno
80 x 90 cm
Signature: sign. LD 1915 E. Pittermann
Starting price: | CZK 120 000 |
kol. r. 1930
olej, malířská lepenka
59,5 x 40 cm
Signature: sign. LD J. Slavíček
kol. r. 1925
komb. technika, kvaš, tuš, tužka, papír
29 x 23 cm
Signature: sign. DU A. Procházka
Starting price: | CZK 29 000 |