1927 - 32
olej, lepenka
38 x 46 cm
Signature: sign. PD P. Kotík
Starting price: | CZK 35 000 |
barevný pastel, tuš, karton
17 x 21 cm
Signature: sign. LD P.K. 25
Starting price: | CZK 6 000 |
25 x 19,5 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 26
olej, plátno, rentolováno
80 x 95 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 1929
Starting price: | CZK 390 000 |
olej, plátno
28,5 x 41,5 cm
Signature: sign. PD L. Kuba
Starting price: | CZK 38 000 |
tempera, kvaš, barevné křídy, karton, lepenka
60 x 44 cm
Signature: sign. LD Kroha 40
olej, plátno
101 x 68 cm
Signature: sign. PD L. Kuba 1940
Starting price: | CZK 75 000 |
31 x 44 cm
Signature: sign. PD Vilém Plocek
Starting price: | CZK 6 500 |
olej, malířská lepenka
17 x 25 cm
Signature: sign. LD J. Slavíček
olej, plátno
53,5 x 45 cm
Signature: sign. LD Süsser 1943
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
50 x 61,5 cm
Signature: sign. PD Süsser
olej, plátno
58,5 x 48 cm
Signature: sign. LD Fr. Srp 32
pastel, papír
18 x 24,5 cm
Signature: sign. PD Zrzavý Jan
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, plátno
73 x 92 cm
Signature: sign. PD V. Špála 35
Starting price: | CZK 680 000 |
olej, lepenka
21,5 x 38,5 cm
Signature: sign. LD V Špála 36
Starting price: | CZK 150 000 |
olej, překližka
25,5 x 45 cm
Signature: sign. LD R. Wiesner
20,2 x 21,1 cm
Signature: sign. LD Tichý 43
kresba tuší, akvarel, tužka, karton
14,8 x 21 cm
Signature: sign. DU Tichý 41
Starting price: | CZK 10 000 |
kol. r. 1927
olej, plátno
79 x 69 cm
Signature: sign. PD Bertalan
Starting price: | CZK 140 000 |
1970 - 75
kovová plastika
v. 45 cm
Signature: sign. dole Janoušek
Starting price: | CZK 43 000 |
1950 - 52
Signature: sign. PD Dydek
olej, plátno
45 x 63 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1956
Starting price: | CZK 70 000 |
olej, vrypy, laťovka
125 x 75 cm
Signature: sign. V. Janoušek 1963
Starting price: | CZK 85 000 |
50 - 60 léta 20. stol.
plastiky, pálená hlína barvená, broušený a kolorov
8,5 - 10 - 10 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 29 000 |