1958-9
olej, plátno
100 x 90 cm
Signature: sign. PN Jánuš Kubíček 1958-9
Starting price: | CZK 60 000 |
1954
barevný pastel, karton
67 x 54 cm
Signature: sign. LD Matal 54
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, malířská lepenka
40 x 41 cm
Signature: sign. PD Medek 59
Starting price: | CZK 280 000 |
olej, plátno
25,5 x 20 cm
Signature: sign. PD Načeradský 80
Starting price: | CZK 14 000 |
frosáž, akvarel, koláž
75 x 56 cm
Signature: sign. PD LN 1996
Starting price: | CZK 16 000 |
olej, plátno
122 x 86 cm
Signature: sign. LD Svoboda 67
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, překližka
40 x 52 cm
Signature: sign. LD Š 58
olej, malířská lepenka
19,5 x 19,5 cm
Signature: sign. LD Tikal 59
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, lepenka
50 x 33,5 cm
Signature: sign. LD V. Beneš
olej, plátno
110 x 130 cm
Signature: sign. LD Alois Bílek
olej, malířská lepenka
43 x 50 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček 1931
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, dřevěná deska
37 x 49 cm
Signature: sign. LD Blažíček
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček 1938
olej, lepenka
44 x 64 cm
Signature: sign. LD Brož 42
Starting price: | CZK 9 500 |
1888
olej, lepenka
24 x 23 cm
Signature: sign. LD V. Březina 888
olej, plátno
66 x 53 cm
Signature: sign. PU Emil Czech
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, lepenka
50 x 66,5 cm
Signature: sign. LD O. Číla
Starting price: | CZK 6 000 |
kvaš, lepenka
63 x 45 cm
Signature: sign. nezjištěna
olej, překližka
60 x 80 cm
Signature: sign. PD F. Duša
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, malířská lepenka
43 x 37 cm
Signature: sign. LD F. Engelmüller
Starting price: | CZK 26 000 |
olej, plátno
26 x 65 cm
Signature: sign. PN Emil Filla 48
Starting price: | CZK 600 000 |
1950-1
olej, plátno
89 x 106 cm
Signature: sign. vzadu Foltýn B 1950-1
Starting price: | CZK 37 000 |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signature: sign. PD Rom. Havelka 1926
1909
olej, lepenka
25,5 x 33 cm
Signature: sign. PD Jar. Hněvkovský 909