34 x 23 cm
Signature: sign. PD E. F. 32
Starting price: | CZK 35 000 |
31,5 x 22 cm
Signature: sign. PD E. F. 31
Starting price: | CZK 28 000 |
1947 - 49
olej, tempera, plátno
60 x 70 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 8 000 |
akvarel, pastel
30,5 x 20,5 cm
Signature: sign. DU Matal 47
8,3 x 10,6
Signature: sign. PD F. Gross 46
Starting price: | CZK 1 800 |
olej, plátno
56 x 45 cm
Signature: sign. PD V. Zykmund
Starting price: | CZK 46 000 |
32 x 25 cm
Signature: sign. PD V. Zykmund 46
Starting price: | CZK 2 000 |
1951
originální fotografie
40 x 29 cm
Signature: sign. na rubu Vilém Reichmann
40. léta 20. stol.
olej, plátno
51 x 102 cm
Signature: sign. LD J. Bornfriend
Starting price: | CZK 180 000 |
kol. r. 1924
olej, plátno
41 x 31 cm
Signature: sign. PD Čapek
Starting price: | CZK 750 000 |
plastika, voskovaná, kolorovaná
v. 39 cm
Signature: sign. původně na spodní straně podstavce (již z vě
Starting price: | CZK 48 000 |
1924 - 27
olej, plátno
65 x 81 cm
Signature: sign. LD A. Justitz
Starting price: | CZK 265 000 |
1909
olej, plátno
89,5 x 69,5 cm
Signature: sign. LN Emil Filla 09
Starting price: | CZK 450 000 |
olej, plátno
65 x 81 cm
Signature: sign. LD V. Špála 35
Starting price: | CZK 550 000 |
olej, plátno
71,5 x 90,5 cm
Signature: sign. PD Willi Nowak 29
Starting price: | CZK 280 000 |
38 x 24,5 cm
Signature: sign. LD František Tichý 47
Starting price: | CZK 75 000 |
komb. technika, kvaš, karton
20 x 29 cm
Signature: sign. PD Tichý 42
kol. r. 1910
olej, plátno
46 x 36 cm
Signature: sign. LN nečitelná
Starting price: | CZK 110 000 |
kvaš, pastel
Signature: sign. PD V. Hejna Paris 1947
Starting price: | CZK 4 000 |
kol. r. 1935
olej, plátno
52,5 x 59,5 cm
Signature: sign. PD Bazovský
Starting price: | CZK 52 000 |
olej, lepenka
12 x 33 cm
Signature: sign. PD C. Bouda
Starting price: | CZK 25 000 |
30 x 60 cm
Signature: sign. LD Fišárek 44
olej, plátno
33 x 72 cm
Signature: sign. PD V.V. Novák 48
Starting price: | CZK 16 000 |
olej, plátno
54 x 65 cm
Signature: sign. PD Boh. Dvorský
Starting price: | CZK 34 000 |