konec 40. let 20. století
olej, lepenka
34,5 x 48 cm
Signature: sign. PD A. Kučera
Starting price: | CZK 8 000 |
1924
olej, plátno
45 x 60 cm
Signature: sign. PD A. Moravec 24 Jáchymov
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, plátno
51 x 70 cm
Signature: sign. PD A Moravec 33
lavírovaná kresba, papír
29 x 43,5 cm
Signature: sign. PD AP
suchá jehla, monotyp
24,7 x 16,3 cm
Signature: sign. PD Reynek
30. léta 20. století
olej, lepenka
33,5 x 43,5 cm
Signature: sign. LD M. Rožánková - Drábková
Starting price: | CZK 4 500 |
24,8 x 20 cm
Signature: sign. LD Tichý 44
kresba tuší, pastel, papír
19 x 13 cm
Signature: sign. LD Tichý 42
Starting price: | CZK 6 500 |
28,1 x 22 cm
Signature: sign. LD Tichý 47, PD J.F.M.
Starting price: | CZK 16 000 |
komb. technika, monotyp, malba tuší, papír
36 x 28,5 cm
Signature: sign. PD V. Zykmund 44
olej, plátno
48,5 x 76,5 cm
Signature: sign. PD Rabas 20
Starting price: | CZK 65 000 |
40. léta 20.století
olej, karton
60 x 49 cm
Signature: sign. PD J. Zábranská
Starting price: | CZK 4 800 |
kresba pastelem, papír
13,5 x 20 cm
Signature: sign. PD J.Z.
Starting price: | CZK 30 000 |
kol. r. 1915
olej, lepenka
50 x 50 cm
Signature: sign. LD O. Blažíček
Starting price: | CZK 58 000 |
1903
olej, lepenka
32,5 x 44 cm
Signature: sign. LD F. Engelmüller 03
Starting price: | CZK 20 000 |
1909
olej, plátno
66 x 66 cm
Signature: sign. PD Rom. Havelka 909
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, překližka
39 x 49 cm
Signature: sign. LD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, lepenka
18,5 x 24,5 cm
Signature: sign. LD Kaván věnuje
olej, karton
40 x 51 cm
Signature: sign. PD Fr. Kaván
olej, lepenka
23 x 30,8 cm
Signature: sign. PD J. Král
kol. r. 1910
olej, lepenka
24 x 33 cm
Signature: sign. PD K. Langer
Starting price: | CZK 9 500 |
kol. r. 1910
olej, plátno
80 x 65 cm
Signature: značeno na rubu K. Langer
Starting price: | CZK 46 000 |
olej, karton
20 x 28 cm
Signature: sign. PD Lolek St.
olej, plátno
40 x 52,5 cm
Signature: sign. PD Lolek 28
Starting price: | CZK 28 000 |