1917
kresba pastelem, karton
24 x 32 cm
Signature: sign. PD Jan Trampota
olej, plátno
60 x 75 cm
Signature: sign. PD F. Vobecký
Starting price: | CZK 22 000 |
kresba perem, papír
10,5 x 8 cm
Signature: značeno na rubu v přiloženém dopise Jana Zrzavého
Starting price: | CZK 20 000 |
lavírovaná tuš, karton
36,5 x 47 cm
Signature: sign. PD Paul Citroen VII 32 La Sarrar
Starting price: | CZK 10 000 |
barevná litografie, ruční papír, vodní značky
47 x 63 cm
Signature: značeno autorským razítkem, LD ručně "EA III/XVI"
dřevěná plastika
v. 27,5 cm
Signature: sign. V. Preclík 60
olej, plátno
80 x 50 cm
Signature: sign. DU Janeček
Starting price: | CZK 95 000 |
olej, plátno
89 x 61 cm
Signature: sign. DU Janeček 71
Starting price: | CZK 67 000 |
komb. technika, tuš, asambláž, karton
60,5 x 45 cm
Signature: sign. PD Věra Janoušková 1977
Starting price: | CZK 4 000 |
olej, sololit
30 x 60 cm
Signature: sign. PD Matal 79
Starting price: | CZK 43 000 |
olej, sololit
70 x 92 cm
Signature: sign. PD Matal 82
Starting price: | CZK 120 000 |
kolorovaná froasáž
49 x 38 cm
Signature: sign. PD LN 16/3/79
Starting price: | CZK 16 000 |
enkaustika, plátno
115 x 130 cm
Signature: sign. PD Vohrabal 74
Starting price: | CZK 50 000 |
102 x 73 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 45 000 |
70 x 100 cm
Signature: sign. PD Boris Jirků 95
Starting price: | CZK 9 500 |
akryl, plátno
45,5 x 35 cm
Signature: sign. LD A. Lamr 90
akryl, papír
72 x 105
Signature: sign. PD Načeradský 86
Starting price: | CZK 36 000 |
černá tempera, karton
42 x 59 cm
Signature: sign. PD Načeradský 2001
Starting price: | CZK 5 000 |
kresba tuší, čínský papír
140 x 70 cm
Signature: sign. PD Schmidt
Starting price: | CZK 9 500 |
kresba tužkou, karton
75 x 46 cm
Signature: sign. na rubu Jitka Svobodová
Starting price: | CZK 9 000 |
pastelové pigmenty, japan
94 x 63 cm
Signature: sign. DU A. Šimotová 89
Starting price: | CZK 35 000 |
60 x 70 cm
Signature: sign. PD K. Válová 86
Starting price: | CZK 9 600 |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signature: sign. DU Valter 90
Starting price: | CZK 65 000 |
komb. technika, lept
63 x 94 cm
Signature: sign. PD J. Anderle 1984
Starting price: | CZK 19 000 |