1. pol. 19. stol.
olej, dřevěná deska
26,5 x 43 cm
Signature: sign. LD nečitelně
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, lepenka
29 x 38,5 cm
Signature: nesignováno
olej, plátno
63 x 79 cm
Signature: sign. PD Hlavsa
olej, plátno
61 x 91 cm
Signature: sign. PD V. Kozák
kresba uhlem, karton
100 x 37,5 cm
Signature: sign. PD Em. Frinta I. 33
Starting price: | CZK 4 000 |
olej, plátno
50 x 40 cm
Signature: sign. PD K. Skála 40
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, plátno
45 x 34 cm
Signature: sign. PD V. Stříbrný
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, karton, sololit
68 x 55 cm
Signature: sign. PD A. Bílek 35
Starting price: | CZK 32 000 |
1915
olej, plátno
45 x 55 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda Tupesy 1915
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, lepenka
50 x 47,5 cm
Signature: sign. LD J. Obrovský
Starting price: | CZK 35 000 |
41,5 x 27 cm
Signature: sign. PD J Váchal, v desce J. Váchal -vlastní port
Starting price: | CZK 5 000 |
1911
barevná litografie
69 x 42 cm
Signature: sign. v kameni Mucha 1911
Starting price: | CZK 30 000 |
po r. 1903
52 x 62 cm
Signature: sign. LD B. Jaroněk
Starting price: | CZK 9 500 |
47,5 x 40,5 cm
Signature: sign. PD B. Jaroněk
Starting price: | CZK 8 000 |
kolem r. 1932
olej, plátno
91 x 71 cm
Signature: sign. LN J. Bauenfreund
Starting price: | CZK 320 000 |
1911
akvarel, tuš, papír
41 x 27,5 cm
Signature: sign. PD AP 1911
Starting price: | CZK 350 000 |
40. léta 20. století
olej, malířská lepenka
26 x 64 cm
Signature: sign. PD Ed. Světlík
Starting price: | CZK 9 500 |
1918
malba tuší, karton
30 x 26,5 cm
Signature: sign. PD Šp. 18
Starting price: | CZK 10 000 |
koláž, papír
15,5 x 6,5 cm
Signature: datováno PN 1949
Starting price: | CZK 1 000 |
30. léta 20. stol.
olej, lepenka
55,5 x 54,5 cm
Signature: sign. PU Veris Paris
Starting price: | CZK 80 000 |
kolem r. 1958
olej, malířská lepenka
83 x 65 cm
Signature: sign. PD Istler
Starting price: | CZK 75 000 |
olej, malířská lepenka
61 x 48 cm
Signature: sign. PD Istler
Starting price: | CZK 57 000 |
akvarel, tuš, karton
30 x 42,5 cm
Signature: sign. PD Foltýn Praha 1935
kvaš, tuš, karton
29 x 21 cm
Signature: sign. Fr. Hudeček 43