1915
olej, plátno
57 x 82 cm
Signature: sign. LD JU 1915
Starting price: | CZK 55 000 |
olej, malířská lepenka
44 x 37 cm
Signature: sign. PD F. Naske 1938
Starting price: | CZK 25 000 |
kresba uhlem, karton
78 x 58 cm
Signature: sign. DU M. Švabinský
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
92 x 60 cm
Signature: sign. LD Foltýn 1926
Starting price: | CZK 1 150 000 |
olej, plátno(XIV, reprod.Musajon 1929-30, str. 161
80 x 60 cm
Signature: sign. PN Šíma 1929
Starting price: | CZK 2 400 000 |
kresba tužkou, karton
20 x 18,5 cm
Signature: sign. PD F. Gross 43
Starting price: | CZK 3 500 |
olej, karton
39 x 28,5 cm
Signature: sign. LD Matal 46
Starting price: | CZK 28 000 |
dřevořez
28 x 22,5 cm
Signature: sign. PD v tisku a autorským razítkem Kupka
Starting price: | CZK 11 000 |
1.pol.30.let
olej, lepenka
13 x 21,5 cm
Signature: sign. LD Stritzko
Starting price: | CZK 6 000 |
2.pol.40.let
pastel, kvaš, karton
50 x 65 cm
Signature: sign. PD Szobel
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signature: sign. LN B. S. Urban
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signature: sign. LD B. S. Urban
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signature: sign. PD B. S. Urban
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23.5 cm
Starting price: | CZK 7 000 |
60. léta
kresba tužkou, papír
18 x 18 cm
Signature: sign. PD E. B.
Starting price: | CZK 2 000 |
11 x 8 cm
Signature: sign. DU Istler 46.
Starting price: | CZK 1 800 |
komb. technika, tuš, pastel, papír
45,5 x 56 cm
Signature: sign. PD Šíma 1929
Starting price: | CZK 90 000 |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signature: sign. PD J. Šíma 60
Starting price: | CZK 480 000 |
33 x 27 cm
Signature: sign. PD Šíma
33 x 27 cm
Signature: sign. PD Šíma, LD v desce Šíma 1927
lept 68/100
23 x 15 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 14 500 |
lavírovaná kresba tužkou, papír
23 x 20 cm
Signature: sign. PD G 19
Starting price: | CZK 16 000 |
1909
kresba tužkou, papír
34 x 37,5 cm
Signature: sign. LD A Procházka 1909
Starting price: | CZK 38 000 |