olej, plátno
74 x 63 cm
Signature: sign. PN P. Paede
Starting price: | CZK 25 000 |
2. pol. 19. století
olej, plátno
65 x 100 cm
Signature: sign. LD R. Schultze
Starting price: | CZK 150 000 |
1921
olej, plátno, rentolováno
62 x 47 cm
Signature: sign. PD Camill Stuchlík 1921
olej, plátno
73 x 92 cm
Signature: sign. PD H. Baar
Starting price: | CZK 85 000 |
akvarel, kvaš, karton
11 x 15,5 cm
Signature: sign. PD L. Kuba
Starting price: | CZK 5 000 |
kol. r. 1920
olej, lepenka
61 x 50 cm
Signature: sign. PU Bílek
Starting price: | CZK 28 000 |
1918
olej, dřevěná deska
69 x 44,5 cm
Signature: sign. PD Jiří Heřman 1918
1910 - 20
olej, plátno
61,5 x 41 cm
Signature: sign. PD J. Poš
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
61 x 49,5 cm
Signature: sign. PD Veris Paris
olej, plátno
50 x 70 cm
Signature: sign. LD G. Sýkora
olej, plátno
41 x 57 cm
Signature: sign. PD Václav Štětka
kvaš, lepenka
83 x 138 cm
Signature: sign. PD Vojt. Sedláček
olej, lepenka
31 x 40 cm
Signature: sign. LD L. Kuba
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, lepenka
20 x 26 cm
Signature: sign. LD Cyr. Jančálek/47
Starting price: | CZK 6 500 |
kol. r. 1930
olej, karton
70,5 x 80 cm
Signature: sign. PD V. Kozák
akvarel, tuš, karton
28 x 40,5 cm
Signature: sign. PD Foltýn P 1935
Starting price: | CZK 20 000 |
1913
15,5 x 23,5 cm
Signature: sign. v desce LD Kupka PD 1913, pozůst. razítkem K
Starting price: | CZK 27 000 |
olej, plátno
25 x 34 cm
Signature: sign. PD j. kotík 43
Starting price: | CZK 100 000 |
koláž, papír
30 x 21,3 cm
Signature: datováno 10.IX.49
Starting price: | CZK 8 000 |
kresba tužkou, karton
26 x 19 cm
Signature: sign. LD F. Muzika 44
olej, lepenka
15 x 16 cm
Signature: sign. PD P. Kotík
Starting price: | CZK 30 000 |
plastika, patinovaná sádra
v. 60 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 3 000 |
olej, překližka
54 x 78 cm
Signature: sign. PD K. Holan 44
Starting price: | CZK 48 000 |
olejová tempera, deska
32 x 73 cm
Signature: sign. PD Fišárek 43
Starting price: | CZK 22 000 |