akvatinta 12/22
34,5 x 30,5 cm
Signature: sign. PD Istler 70
Starting price: | CZK 8 000 |
1951
akvatinta 6/7
24 x 16 cm
Signature: sign. PD Istler 51
Starting price: | CZK 6 000 |
olejové laky, sololit
67 x 44 cm
Signature: sign. PD Istler 79
Starting price: | CZK 45 000 |
komb. technika, karton
40 x 50 cm
Signature: sign. PD Istler 62
Starting price: | CZK 29 000 |
kresba tužkou, papír
30 x 21 cm
Signature: sign. LN O. Janeček 43
Starting price: | CZK 6 000 |
tužka, pastel, malířská lepenka
14,5 x 29,5 cm
Signature: sign. DU Janeček
Starting price: | CZK 5 000 |
22 x 18 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 1982
Starting price: | CZK 5 000 |
enkaustika, lepenka
42 x 33 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
olej, plátno
50 x 35 cm
Signature: sign. PD Janeček
komb. technika, pastel, akvarel, papír
25 x 27 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 85
Starting price: | CZK 10 000 |
komb. technika, lepenka
79 x 59 cm
Signature: sign. DU Lubomír Jarcovjak 96
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 94
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 79
Starting price: | CZK 40 000 |
litografie
21,5 x 16 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 50
Starting price: | CZK 3 000 |
enkaustika, plátno, překližka
57 x 52 cm
Signature: sign. PD V. Kiml
Starting price: | CZK 35 000 |
bronz
v. 24 cm
Signature: sign. Jan Kodet 69
koláž
40 x 32 cm
Signature: sign. PD J.K. 96
glazovaná pálená hlína
v. 13,5 cm
Signature: sign. dole Kutálek
Starting price: | CZK 5 000 |
akvarel, tuš, papír
14,5 x 20 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 2.6.1970
olej, sololit
17 x 14 cm
Signature: sign. LD Kamil Lhoták 79
Starting price: | CZK 25 000 |
akvarel, karton
41 x 29 cm
Signature: sign. LD 12.5.78 Načeradský
komb. technika, karton
36 x 51 cm
Signature: sign. PD M. Rittstein 77
akryl, lepenka
51 x 76 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 22 000 |
dřevěná plastika
v. 25 cm
Signature: sign. dole Sopko 80