tužka, papír
25 x 18 cm
Signature: sign. Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 7 000 |
koláž, papír
30 x 30 cm
Signature: sign. DU LN 1972
Starting price: | CZK 25 000 |
malba tuší, papír
21 x 15 cm
Signature: sign. LD VŠ 42
Starting price: | CZK 3 500 |
komb. technika, tempera, pastel, plátno
38,5 x 48 cm
Signature: sign. PN Jan Bauch 1945
Starting price: | CZK 30 000 |
kvaš, lepenka
32 x 46 cm
Signature: sign. LD M. A. B.
kresba uhlem, karton
62 x 48 cm
Signature: sign. PN K. Černý Š Paris 48
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, překližka
22 x 33 cm
Signature: sign. PD Drtikol 1947
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
116 x 81 cm
Signature: sign. PD Boh. Dvorský 44
Starting price: | CZK 70 000 |
40. léta 20. století
olej, malířská lepenka
43 x 56 cm
Signature: sign. LD F. Emler
olej, plátno
72,5 x 50 cm
Signature: sign. PD K. Holan 53
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
47 x 63,5 cm
Signature: sign. LD Holý 26
olej, plátno
70 x 56 cm
Signature: sign. PD Bedřich Horálek 1938
20 x 32 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 38
olej, plátno, lepenka
22,5 x 26 cm
Signature: sign. LD Old. Koníček
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, plátno
96 x 106 cm
Signature: sign. na rubu Selbstportrait 1931 M. Kopf
Starting price: | CZK 140 000 |
kresba uhlem, papír
51 x 64 cm
Signature: sign. PD Král
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signature: sign. j. kotík 1950
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, lepenka
25,5 x 28 cm
Signature: sign. LD P. Kotík
barevná litografie 410/500
32 x 42 cm
Signature: sign. PD Jos. Lada 42
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, sololit
80 x 63 cm
Signature: sign. PD Matal 49
Starting price: | CZK 42 000 |
olej, plátno
52 x 72 cm
Signature: sign. PD Ot. Nejedlý
Starting price: | CZK 29 000 |
32,5 x 24,5 cm
Signature: sign. PD E. Nevan 44
olejová tempera, lepenka
62 x 45,5 cm
Signature: sign. PD K. Souček
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. Lev 28
Starting price: | CZK 8 000 |