olej, lepenka
35 x 50 cm
Signature: sign. LD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, malířská lepenka
27,5 x 36,5 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda
olej, lepenka
33 x 48,5 cm
Signature: sign. DU Kaván Franta
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, lepenka
40 x 30 cm
Signature: sign. LD B.K.
Starting price: | CZK 86 000 |
olej, plátno
51,5 x 72 cm
Signature: sign. LD V. Komárek 87
olej, malířská lepenka
51 x 62,5 cm
Signature: sign. PD P.K. 30
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, plátno, lepenka
35 x 28 cm
Signature: sign. LD P. Kotík 28
Starting price: | CZK 40 000 |
olej, plátno
64 x 81 cm
Signature: sign. PD Zd. Kremlička 1948
olej, lepenka
26 x 33 cm
Signature: sign. LD L. Kuba
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, dřevěná deska
10,3 x 15,2 cm
Signature: sign. PD L. Kuba
olej, plátno
81 x 65 cm
Signature: sign. LD Jánuš Kubíček 1958
Starting price: | CZK 34 000 |
olej, plátno
53 x 54 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 158 000 |
olej, lepenka
42 x 53 cm
Signature: sign. PD Jar. Kunc
Starting price: | CZK 7 500 |
olej, lepenka
18 x 27 cm
Signature: sign. PD Lolek St.
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
44 x 31 cm
Signature: sign. PD Matal 62
Starting price: | CZK 29 000 |
froasáž s objektem
30 x 21 cm
Signature: sign. DU LN
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, sololit
37,5 x 24,5 cm
Signature: sign. PD Willi Nowak 73
Starting price: | CZK 30 000 |
33 x 43 cm
Signature: sign. PD W. Nowak
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, sololit
51,5 x 67 cm
Signature: sign. PD Panuška
olej, plátno
42 x 52 cm
Signature: sign. PD E.A.Longen 1933
olej, plátno
50 x 87 cm
Signature: sign. LD Porš Gustav 1920
olej, plátno
32 x 93 cm
Signature: sign. PD Rabas
Starting price: | CZK 60 000 |
enkaustika, sololit
33,5 x 34,2 cm
Signature: sign. PD Fr. Ronovský
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, plátno
33 x 27 cm
Signature: sign. LD K. Souček 75
Starting price: | CZK 6 000 |