olej, lepenka
32,5 x 42 cm
Signature: sign. PD L. Kuba
Starting price: | CZK 29 000 |
1922
olej, lepenka
36 x 46 cm
Signature: sign. PD Gustav Macoun 1922 Kameničky
olej, plátno
70 x 100 cm
Signature: sign. LD G. Macoun 32
olej, plátno
50 x 65 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, malířská lepenka
57 x 76 cm
Signature: sign. PD J. Mandel
Starting price: | CZK 14 000 |
1909
olej, plátno
40 x 50 cm
Signature: sign. PD J. O. 909
Starting price: | CZK 39 000 |
2.pol.40.let
olej, lepenka
25 x 65 cm
Signature: sign. PD Veris
Starting price: | CZK 4 500 |
olejová tempera, lepenka
44 x 60 cm
Signature: sign. PD K. J. Sigmund
olej, lepenka
21 x 27,5 cm
Signature: sign. PD B. Ullrych 1941
Starting price: | CZK 10 000 |
kol. r. 1900
akvarel, karton
36 x 51 cm
Signature: sign. LD JU
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, plátno
90 x 60 cm
Signature: LD K. Černý Š 43
Starting price: | CZK 690 000 |
monotyp
18,5 x 14,8 cm
Signature: sign. PD F. Gross 44
Starting price: | CZK 9 000 |
kresba pastelem, ruční papír
57 x 69 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 43
komb. technika, akvarel, pastel, tuš, papír
20 x 29 cm
Signature: sign. LD Fr. Hudeček 43
Starting price: | CZK 23 000 |
komb. technika, kvaš, pastel, ruční papír
32 x 25 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 42
tuš, akvarel, karton
30 x 21,5 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 46
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, lepenka
47 x 64 cm
Signature: sign. LD J. Kotík 42
Starting price: | CZK 85 000 |
kresba tuší, papír
15 x 20 cm
Signature: sign. PD K. L. 10.9.46
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, lepenka
24 x 35 cm
Signature: sign. LD Smetana 43
Starting price: | CZK 52 000 |
originální fotografie
40 x 27,3 cm
Signature: sign. vzadu Vilém Reichmann
10,5 x 12 cm
Signature: sign. PD Istler 44, LD 7 - 4/I
Starting price: | CZK 1 800 |
olej, plátno (rentolováno)
46 x 55 cm
Signature: sign. vzadu Foltýn B
Starting price: | CZK 400 000 |
2.pol.30.let
akvarel, tuš, japan
22 x 26 cm
Signature: sign. PD foltýn P
1913
15 x 23 cm
Signature: sign. LD v desce Kupka, PD 1913 a razítkem PD Kup
Starting price: | CZK 16 500 |