olej, plátno
80 x 100 cm
Signature: sign. PD Vaca
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, plátno
40 x 50,5 cm
Signature: sign. PD J. Vožniak
Starting price: | CZK 16 000 |
olej, lepenka
36 x 48,5 cm
Signature: sign. LD M. Benka
Starting price: | CZK 65 000 |
28 x 39 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček 1941
Starting price: | CZK 30 000 |
olej, malířská lepenka
33 x 38 cm
Signature: sign. LD O. Blažíček 32
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, lepenka
34,5 x 50 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signature: sign. PD Daněk - Sedláček
olejová tempera, karton
44 x 58 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček
1924
olej, lepenka
36,5 x 56 cm
Signature: sign. PD Jambor 1924
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signature: sign. PD R. Jelínek
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, lepenka
32 x 27,5 cm
Signature: sign. LD A. Kalvoda
olej, překližka
29 x 35 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, lepenka
25,5 x 36,5 cm
Signature: sign. LD Kaván
olej, lepenka
40 x 52 cm
Signature: sign. LD Kaván
1915
olej, plátno
82,5 x 73 cm
Signature: sign. PD Old. Koníček 1915
olej, plátno
42 x 33 cm
Signature: sign. LD L. Kuba
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, plátno
95 x 131 cm
Signature: sign. LD Vlast. Kuřil
olej, plátno
49 x 55 cm
Signature: sign. PD Lolek St.
1924
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signature: sign. LD G. Macoun 1924
olej, plátno
23 x 30 cm
Signature: sign. LD Panuška
olej, lepenka
50 x 67 cm
Signature: sign. PD Panuška
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, lepenka
33,5 x 35 cm
Signature: sign. PD E. Světlík
Starting price: | CZK 4 000 |
olej, lepenka
22 x 27,5 cm
Signature: sign. LD T.F.Šimon
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, plátno
37 x 44 cm
Signature: sign. LD Karel Špillar
Starting price: | CZK 48 000 |