olej, plátno
65,5 x 51 cm
Signature: sign. na rubu K. Vaca 1966
Starting price: | CZK 27 000 |
monotyp
39 x 27 cm
Signature: sign. DU Adriena Šimotová 66
komb. technika, suchá jehla, malba, vrypy 3/20
70 x 55 cm
Signature: sign. PD Adriena Šimotová 80
Starting price: | CZK 8 000 |
tónovaná pálená hlína s polychromií, plastika
v. 29 cm, hl. 27,5 cm
Signature: značeno na vnitřní straně náběhu ramene O. Gutfreu
Starting price: | CZK 200 000 |
olej, plátno
71,5 x 102,5 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 280 000 |
olej, plátno
76 x 86 cm
Signature: sign. PD K. Jílek 40
Starting price: | CZK 48 000 |
1904
olej, lepenka
55 x 37 cm
Signature: sign. PD Kubišta B. 19. II. 1904
Starting price: | CZK 240 000 |
kol.r. 1909
olej, lepenka
40 x 31 cm
Signature: sign. vzadu W. Nowak
Starting price: | CZK 58 000 |
olej, plátno
146 x 85 cm
Signature: sign. PD J. V.
Starting price: | CZK 250 000 |
olej, plátno
59 x 60 cm
Signature: sign. LD E. A. Longen
Starting price: | CZK 115 000 |
enkaustika, olej, plátno
60 x 40 cm
Signature: sign. PD Lin. Procházková 37
Starting price: | CZK 80 000 |
komb. technika, sololit
74 x 86,5 cm
Signature: sign. PD Dlouhý 1979
Starting price: | CZK 49 000 |
komb. technika, karton
49 x 44 cm
Signature: sign. DU Boštík 197
Starting price: | CZK 40 000 |
hliníkový plech, dřevo, plastika
v. 80 cm
Signature: sign. V. Janoušek
Starting price: | CZK 28 000 |
polychromovaný osinkocement, plastika
v. 90 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 56 000 |
olej, plátno
58,5 x 58,5 cm
Signature: sign. PD I. Ouhel 87
Starting price: | CZK 31 000 |
olej, plátno
72 x 98 cm
Signature: sign. PD Jiří Sopko 90
Starting price: | CZK 60 000 |
lept a akvatinta 6/15
25 x 16 cm
Signature: sign. PD Jiří Balcar 65
Starting price: | CZK 3 800 |
49 x 45 cm
Signature: sign. PD Jan Bauch 1977
Starting price: | CZK 25 000 |
komb. technika, akvarel, tuš, papír
27 x 23,5 cm
Signature: sign. DU A. Born 79
21,8 x 15 cm
Signature: sign. PD A. Brunovský 1979
Starting price: | CZK 6 000 |
kol. r. 1960
olej, plátno
114 x 160 cm
Signature: sign. LD B. Dvorský
Starting price: | CZK 55 000 |
originální fotografie
24 x 18 cm
Signature: sign. na rubu Václav Chochola Paris 69
Starting price: | CZK 7 000 |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
23 x 27,5 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 82
Starting price: | CZK 7 000 |