1954
akvarel, tuš, karton
24 x 17 cm
Signature: sign. LD Josef Lada 54
tuš, akvarel, papír
20 x 27,5 cm
Signature: sign. LD Kamil Lhoták 77
Starting price: | CZK 14 000 |
tuš, akvarel, papír
16 x 22 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1974
Starting price: | CZK 19 500 |
barevné křídy, pastel, karton
60 x 41 cm
Signature: značeno vzadu pozůstalostním razítkem
Starting price: | CZK 5 000 |
barevné křídy, pastel, karton
50 x 34 cm
Starting price: | CZK 3 000 |
kresba tuší, běloba, papír
20 x 14 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 8 000 |
akvarel, karton
27 x 22 cm
Signature: sign. PD W.A.
Starting price: | CZK 19 000 |
38,5 x 55 cm
Signature: sign. PD Pelc 47
Starting price: | CZK 9 000 |
kresba pastelem, karton
29 x 20 cm
Signature: sign. DU Sklenář 70
Starting price: | CZK 9 000 |
30 x 21 cm
Signature: sign. DU Tichý 44
Starting price: | CZK 55 000 |
30 x 40 cm
Signature: sign. LD Tichý 44
Starting price: | CZK 20 000 |
1917
malba tuší, papír
16 x 27 cm
Signature: sign. PD A. Wachsmann
Starting price: | CZK 9 000 |
22,5 x 16,5 cm
Signature: sign. LD Vodňany 1958 J. Zrzavý
Starting price: | CZK 39 000 |
bronz
v. 16,5 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 48 000 |
1924-25
4 x bronzová plastika
v. 19, 18, 19, 20 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 60 000 |
1911-12
bronz
v. 23 cm
Signature: neznačeno
bronz
v. 19 cm
Signature: sign. Horejc
sádrový reliéf
64 x 52 cm
Signature: sign. vzadu Janošek
Starting price: | CZK 8 000 |
glazovaná pálená hlína
36 x 36 cm
Signature: sign. dole Kutálek
modelářská hlína
v. 20 cm
Signature: sign. vzadu Lauda
Starting price: | CZK 6 000 |
bronz
v. 38 cm
Signature: sign. Štursa
mosaz, bronz
v. 30 cm
Signature: značeno Hotárek
40.léta 18.st.
olej, plátno
21,8 x 35,2 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 300 000 |
olej, plátno
65 x 100 cm
Signature: sign. PD K. Hofman 32
Starting price: | CZK 26 000 |