olej, plátno
60 x 35 cm
Signature: sign. PD K. Holan 28
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signature: sign. PD W. Horný 48
olej, plátno
48 x 58 cm
Signature: sign. LD F. Jiroudek
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, lepenka
29 x 42 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 36
Starting price: | CZK 85 000 |
50 x 50 cm
Signature: značeno PD 5.XII.1929 František Kysela
Starting price: | CZK 16 000 |
barevná litografie 394/500
32,5 x 42,5 cm
Signature: sign. PD Jos. Lada 42
Starting price: | CZK 30 000 |
olej, malířská lepenka
26,5 x 34 cm
Signature: sign. PD Vlast. Rada 1936
37 x 58 cm
Signature: sign. PD Voj. Sedláček v upomínku I/VII 32
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
65 x 50 cm
Signature: sign. PD Fr. Srp 25
olej, plátno
45,5 x 38,5 cm
Signature: sign. PD Süsser 1944
Starting price: | CZK 28 000 |
barevná litografie 231/500
30 x 40 cm
Signature: sign. PD V. Špála 42
Starting price: | CZK 8 000 |
24,6 x 31,3 cm
Signature: sign. DU Tichý 42
29,9 x 24,2 cm
Signature: sign. DU Tichý 1940
Starting price: | CZK 9 500 |
kvaš, papír
28 x 30,5 cm
Signature: sign. PD Franta Tichý
Starting price: | CZK 45 000 |
komb. technika, karton
24,5 x 43 cm
Signature: sign. PD T
Starting price: | CZK 8 000 |
1943-44
olejová tempera, kresba tuší, papír
44 x 35 cm
Signature: sign. PD Trnka
Starting price: | CZK 60 000 |
kolorovaná litografie akvarelem
17 x 14,5 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, v kameni J.Z. 20
40. léta
pálená hlína
d. 45 cm
Signature: sign. nečitelná
Starting price: | CZK 9 000 |
komb. technika, karton
42 x 29 cm
Signature: sign. PD Jan Bauch 1961
38 x 47,5 cm
Signature: sign. PN Jan Bauch 1970
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, plátno
49 x 41 cm
Signature: sign. PD Jan Bauch 1958
olej, plátno
50 x 65 cm
Signature: sign. PD 1981 Jan Bauch
Starting price: | CZK 70 000 |
akvarel, papír
29 x 18 cm
Signature: sign. DU Born 79
olej, karton
47 x 57 cm
Signature: sign. LD W. Horný 62