akryl, plátno
114 x 90 cm
Signature: sign. NU A. Lamr 90
Starting price: | CZK 45 000 |
serigrafie 17/100
60 x 60 cm
Signature: sign. PD Sýkora
Starting price: | CZK 16 000 |
olej, plátno
65 x 81 cm
Signature: sign. PD Smetana 79.
Starting price: | CZK 36 000 |
olej, plátno
92 x 73 cm
Signature: sign. PD Vašíček 1966
Starting price: | CZK 34 000 |
originální fotografie
17 x 21,5 cm
Signature: sign. autorským razítkem "Foto M. Hák"
Starting price: | CZK 1 500 |
originální fotografie
16 x 12,5 cm
Signature: sign. LD Jan Saudek
Starting price: | CZK 4 000 |
40. léta
litografie
21,5 x 30,5 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 5 000 |
1933/34
32 x 28 cm
Signature: sign. PD Z. Burian
1950 - 51
olej, plátno
33 x 50 cm
Signature: značeno na rubu John Jiří 1950 - 51
Starting price: | CZK 35 000 |
41 x 22,5 cm
Signature: sign. PD Jan Bauch 1953
kolážovaný objekt, chiasmáž
v. 20 cm
Signature: sign. J. Kolář 62
Starting price: | CZK 20 000 |
29 x 20,5 cm
Signature: sign. PD ABorn
Starting price: | CZK 16 500 |
29 x 20 cm
Signature: sign. PD ABorn
olej, plátno
35 x 29 cm
Signature: sign. PD Chaba
olej, plátno
70 x 100 cm
Signature: sign. PD Hlinomaz 1966
Starting price: | CZK 85 000 |
olej, dřevěná deska
30 x 40 cm
Signature: sign. PU 79 K Teissig
olej, plátno
100 x 130 cm
Signature: sign. PD J. Bauch 1965
Starting price: | CZK 150 000 |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signature: sign. PD Avignon J. Jíra 97
olej, plátno
35 x 38 cm
Signature: sign. na rubu J Paleček 87
plastika, glazovaná pálená hlína
v. 34,3 cm
Signature: sign. Kutálek
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 93
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 80
Starting price: | CZK 59 000 |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 94
Starting price: | CZK 26 000 |
kresba pastelem, karton
30 x 21 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček
Starting price: | CZK 7 500 |