1903
olej, plátno
72 x 98 cm
Signature: sign. PD J. Honsa
Starting price: | CZK 80 000 |
1910-15
olej, plátno
40 x 54,5 cm
Signature: sign. LD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 29 000 |
kol. r. 1915
olej, plátno
41 x 58 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 40 000 |
poč. 30.let
olej, plátno
43 x 55 cm
Signature: sign. PD Kaván v úctě
Starting price: | CZK 42 000 |
1895-1900
olej, plátno
52 x 72 cm
Signature: sign. LD Radimský
olej, překližka
74 x 100 cm
Signature: sign. PD K.J. Sigmund 1937
Starting price: | CZK 39 000 |
1922
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signature: sign. PD Foltýn 22M
Starting price: | CZK 550 000 |
olej, plátno
61 x 49 cm
Signature: sign. LD Foltýn 36
Starting price: | CZK 980 000 |
olej, překližka
25 x 30 cm
Signature: sign. PD G
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
50 x 61 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 120 000 |
2.pol.30.let
olej, plátno
40 x 50 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 260 000 |
43,5 x 33,5 cm
Signature: sign. LD Endré Nemes
olej, lepenka
52 x 68 cm
Signature: sign. PD Willi Nowak
Starting price: | CZK 160 000 |
olej, plátno
56 x 59 cm
Signature: sign. PD AP
Starting price: | CZK 280 000 |
olej, enkaustika, lepenka
37 x 27 cm
Signature: sign. LD Ant. Procházka 32
Starting price: | CZK 165 000 |
cca 1915
olej, plátno
41 x 31 cm
Signature: sign. PD AP
Starting price: | CZK 820 000 |
olej, plátno
43,5 x 53 cm
Signature: sign. PD Zd. Sklenář 45
Starting price: | CZK 350 000 |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signature: sign. PD V. Špála 44
Starting price: | CZK 450 000 |
1915
olej, plátno
43 x 26 cm
Signature: sign. LD J.Z., vzadu Jan Zrzavý 1915
Starting price: | CZK 750 000 |
I. pol. 30 let
olej, plátno
27,5 x 35,5 cm
Signature: sign. PD Zrzavý
Starting price: | CZK 850 000 |
komb. technika, tapeta, deska, PCV
75,5 x 100 cm
Signature: značeno vzadu Bedřich Dlouhý 1998
olej, plátno
100 x 170 cm
Signature: sign. LD Matal 1961
Starting price: | CZK 225 000 |
28.1.1969
olej, karton
33 x 45 cm
Signature: sign. PD Mirvald
Starting price: | CZK 6 500 |
olej, plátno
73 x 92 cm
Signature: sign. PD Načeradský 76
Starting price: | CZK 49 000 |