olej, lepenka
43 x 17,5 cm
Signature: sign. PD Drtikol 1939
Starting price: | CZK 21 000 |
kol. r. 1927
32,5 x 26,5 cm
Signature: sign. PD Šíma
kol. r. 1927
kolorovaná suchá jehla
32,5 x 26,5 cm
Signature: sign. PD Šíma
Starting price: | CZK 29 000 |
kolorovaná litografie
44 x 32 cm
Signature: sign. PD František Tichý 49, LD orig. litko
Starting price: | CZK 35 000 |
23 x 31 cm
Signature: sign. DU Tichý 40, LD I/III
41,5 x 32 cm
Signature: sign. DU Tichý 47
Starting price: | CZK 16 000 |
kol. r. 1920
litografie
20 x 37 cm
Signature: značeno PD M. Galanda
Starting price: | CZK 4 000 |
olej, sololit
68 x 50 cm
Signature: sign. PN Bělocvětov 62
Starting price: | CZK 32 000 |
aktivní grafika
7,8 x 25 cm
Signature: sign. DU V. Boudník 1961
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, vrypy, plátno
68 x 46,5 cm
Signature: sign. na rubu Michal Ranný 1967
olej, dřevěná deska
54 x 30 cm
Signature: sign. LD istler 91
Starting price: | CZK 42 000 |
asambláž, překližka
130 x 80 cm
Signature: sign. DU fára VIII/69
Starting price: | CZK 75 000 |
37 x 32 cm
Signature: sign. DU Boštík 192
12 x 10,5 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 4 800 |
olej, tužka, plátno
65 x 65 cm
Signature: sign. PD O. Kohout 988
Starting price: | CZK 11 000 |
olej, sololit
33 x 47,5 cm
Signature: sign. DU Vaca 83
Starting price: | CZK 24 000 |
60. léta 20. století
bronzová plastika
v. 26 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 23 000 |
1965-66
olej, plátno
70 x 82 cm
Signature: sign. PU Jánuš Kubíček 65-66
Starting price: | CZK 80 000 |
olej, sololit
60 x 45 cm
Signature: sign. LD Matal 80
Starting price: | CZK 69 000 |
fotografická gelláž
66 x 78 cm
Signature: sign. PD M Macků, v tisku vytlačeno Michal Macků
Starting price: | CZK 7 000 |
komb. technika, karton, sololit
120 x 100 cm
Signature: sign. LD Svoboda 69
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
105 x 85,5 cm
Signature: sign. na rubu J. Merta
olej, plátno
150 x 135 cm
Signature: sign. PD I. Ouhel 91
Starting price: | CZK 58 000 |
olej, plátno
114 x 100 cm
Signature: sign. PD Smetana