lité laky, lepenka
45 x 55 cm
Signature: sign. na rubu j. vožniak 1993
Starting price: | CZK 4 000 |
30 x 12 cm
Signature: sign. PN A. Born 83
olej, plátno
50 x 65 cm
Signature: sign. PD M. Holý 63
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, plátno
28 x 42 cm
Signature: sign. PD ota janeček 83
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
75 x 51 cm
Signature: sign. PD V. Stratil 74
Starting price: | CZK 8 000 |
pastel, papír
28,5 x 20 cm
Signature: sign. PD O.J. - 91
Starting price: | CZK 6 500 |
olej, plátno
45,5 x 77,5 cm
Signature: sign. LD Kamil Lhoták 1963
Starting price: | CZK 395 000 |
akvarel, karton
32 x 43 cm
Signature: sign. PD J. Jíra Zell am See 1965
Starting price: | CZK 8 000 |
akvarel, karton
32 x 40 cm
Signature: sign. PD Josef Jíra 12.III.57
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 87
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, plátno
60 x 70 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 2 V. 93
olej, plátno
25 x 31 cm
Signature: sign. PN K. Teissig 72
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, lepenka
30 x 34 cm
Signature: sign. na rubu Valter 1979
Starting price: | CZK 16 000 |
42,5 x 30 cm
Signature: sign. nezjištěna
komb. technika, karton
25 x 30 cm
Signature: sign. DU Zábranský
Starting price: | CZK 6 500 |
barevná litografie 8/200
19,5 x 25,5 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 7 000 |
litografie
45 x 35,5 cm
23 x 15 cm
Starting price: | CZK 9 000 |
originální fotografie
17,5 x 12,5 cm
Signature: sign. na rubu autorským razítkem "Foto M. Hák"
Starting price: | CZK 1 200 |
originální fotografie
17,5 x 23,5 cm
Starting price: | CZK 1 500 |
originální fotografie
22,5 x 17 cm
Signature: sign. PD Jan Saudek
Starting price: | CZK 4 500 |
originální fotografie
22,5 x 17,5 cm
Starting price: | CZK 1 500 |
lavírovaná kresba tuší, sépie, karton
40,5 x 26 cm
Signature: sign. PD VH
Starting price: | CZK 48 000 |
1893
kvaš, tužka, papír
35,5 x 23 cm
Signature: sign. LD V. Preissig 93
Starting price: | CZK 2 500 |