akvarel, kresba tuší, karton
21 x 25,5 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 40
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
59 x 70 cm
Signature: sign. LD Jiroudek 47
olej, plátno
61 x 50 cm
Signature: sign. PD V. Špála 39
Starting price: | CZK 580 000 |
komb. technika, kvaš, tuš, tužka, lepenka
32 x 43 cm
Signature: sign. LD Tichý 45
Starting price: | CZK 45 000 |
kol. r. 1940
olej, plátno
50 x 70 cm
Signature: sign. LD K. Hofman
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
23,5 x 35 cm
Signature: sign. LN K. Černý Š 38
Starting price: | CZK 115 000 |
olej, plátno
60 x 50 cm
Signature: sign. PD M. Holý 38
kol. r. 1900
olej, lepenka
26,5 x 30 cm
Signature: sign. LD L. Kuba
kol. r. 1925
akvarel, karton
18 x 29 cm
Signature: sign. PD Král
kvaš, lepenka
33,5 x 28 cm
Signature: sign. PN Kaláb 37
Starting price: | CZK 4 800 |
akvarel, karton
22 x 29 cm
Signature: sign. PD Král
komb. technika, pastel, kvaš, karton
26 x 19 cm
Signature: sign. PD Jiří Kroha 1919
Starting price: | CZK 4 500 |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signature: sign. PD Vilém Nowak
Starting price: | CZK 58 000 |
kol. r. 1935
olej, plátno
45 x 55 cm
Signature: sign. LD Matička
1940 - 41
olej, plátno
70 x 54 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 290 000 |
kol. r. 1947
45 x 58 cm
Signature: sign. PD P. Kotík
komb. technika, tempera, kvaš, karton
32 x 38 cm
Signature: sign. LU Liesler 44
Starting price: | CZK 55 000 |
kol. r. 1935
olej, plátno
51 x 60 cm
Signature: sign. PD Multrus
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, plátno
20 x 60 cm
Signature: sign. PD V. Hroch 45
Starting price: | CZK 6 000 |
olej, lepenka
31 x 49,5 cm
Signature: sign. LD Süsser 1929
Starting price: | CZK 9 000 |
kol. r. 1929
kvaš, pastel, karton
44 x 29,5 cm
Signature: sign. LD Procházka Ant.
Starting price: | CZK 38 000 |
29,5 x 22,2 cm
Signature: sign. PD František Tichý 42
28,7 x 22,8 cm
Signature: sign. LD Tichý 46
28,1 x 20 cm
Signature: sign. LD František Tichý 45