olej, plátno
42,5 x 62,5 cm
Signature: sign. LD B. Lacina 15.7.1945
Starting price: | CZK 180 000 |
olej, vosk. karton
38,5 x 28,5 cm
Signature: sign. LD Matal 47
Starting price: | CZK 37 000 |
olej. tempera, vosk. papír
82 x 64 cm
Signature: sign. PD Matal 48
Starting price: | CZK 46 000 |
komb. technika, lepenka
65 x 50 cm
Signature: sign. PD Ant. Procházka 27
Starting price: | CZK 190 000 |
akvarel, tuš, papír
20 x 28 cm
Signature: sign. PD Šíma 1929
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, plátno
45,5 x 30,5 cm
Signature: sign. PD V. Špála 44
Starting price: | CZK 220 000 |
kol. r. 1918
kolorovaný linoryt
42,5 x 35,5 cm
Signature: sign. PD V. Špála
Starting price: | CZK 34 000 |
olej, plátno
27,5 x 34,2 cm
Signature: sign. PD V. Špála 33
Starting price: | CZK 280 000 |
komb. technika, papír
33,5 x 17,5 cm
Signature: sign. DU Tichý 41
olej, dřevěná deska
38 x 52 cm
Signature: sign. LD Tikal 44
olej, tempera, dřevo
25 x 39 cm
Signature: sign. PN Zerzavý 37
Starting price: | CZK 650 000 |
bronz
v. 18,5 cm
Signature: sign. dole Horejc
Starting price: | CZK 9 000 |
barevně glazovaná keramika
v. 37 cm
Signature: sign. DU Kutálek
1918
bronz
v. 35 cm
Signature: sign. na plintě Štursa 1918
Starting price: | CZK 30 000 |
barevně glazovaná keramika
v. 39 cm
Signature: sign. uvnitř Vaculková Ida 90
Starting price: | CZK 3 200 |
komb. technika
v. 80 cm
Starting price: | CZK 78 000 |
akryl, plátno
90 x 90 cm
Signature: značeno vzadu autorem
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, plátno
141 x 163 cm
Signature: sign. zezadu
Starting price: | CZK 95 000 |
komb. technika, plastika
v. 33 cm
Signature: sign. na plintě K. Nepraš
olej, sololit
59 x 49 cm
Signature: sign. PD I. Ouhel 90
Starting price: | CZK 28 000 |
1992-3
aluminium, plech, nerez, železo
330 x 415 x 220 cm
Starting price: | CZK 260 000 |
olej, plátno
140 x 100 cm
Signature: sign. zepředu
Starting price: | CZK 105 000 |
komb. technika, papír
100 x 70 cm
Signature: sign. zezadu
tónovaný polyester
v. 40 cm
Signature: sign. zezadu Č.S.