komb. technika, tužka, kvaš, papír
42 x 25 cm
Signature: sign. PD Mucha
Starting price: | CZK 39 000 |
2. pol. 19. stol.
kresba rudkou, bílá křída, papír
34 x 29 cm
Signature: sign. PD monogram JNKÝ
Starting price: | CZK 5 000 |
1844
olej, plátno
45 x 36,3 cm
Signature: sign. LU Frankenberger 1844
Starting price: | CZK 38 000 |
2. pol. 19. stol.
olej, plátno
17 x 27 cm
Signature: sign. LD B. Mühlig
Starting price: | CZK 28 000 |
kol. r. 1900
akvarel, lepenka
8,5 x 11,5 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 12 500 |
bronzová plastika
v. 35 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 20 000 |
bronzová plastika
v. 41 cm
Signature: sign. dole Horejc
Starting price: | CZK 19 000 |
lept, akvatinta
35 x 29 cm
Signature: sign. PD V. Preissig
olej, lepenka
39,5 x 45 cm
Signature: sign. PD Wohlrab 1942
Starting price: | CZK 11 000 |
30. léta 20. stol.
olej, plátno
47 x 55 cm
Signature: sign. LD Multrus
olej, lepenka
34 x 50 cm
Signature: sign. PD Ronek
Starting price: | CZK 6 000 |
olej, plátno
90 x 90 cm
Signature: sign. PD Jos. Svoboda
1921
akvarel, pastel, karton
58 x 40 cm
Signature: sign. LD JU 21
Starting price: | CZK 8 000 |
originální kolorovaná litografie 17/23
29 x 21 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 44
Starting price: | CZK 6 000 |
suchá jehla 6/20
24,6 x 16,7 cm
Signature: sign. PD J. Kotík
Starting price: | CZK 1 800 |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signature: sign. LD j. kotík 47
Starting price: | CZK 150 000 |
lept 2/10
12,5 x 16 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1945
Starting price: | CZK 7 000 |
37 x 58,5 cm
Signature: sign. PN Jos. Lada 43
Starting price: | CZK 390 000 |
olej, plátno
73 x 60 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 380 000 |
olej, enkaustika, plátno
37 x 43 cm
Signature: sign. PD AP, na rubu Ant. Procházka 1942
Starting price: | CZK 145 000 |
kolem r. 1945
olej, sololit
50 x 41 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 60 000 |
1908
olej, plátno
50 x 44 cm
Signature: sign. PD V Špála 08
Starting price: | CZK 190 000 |
1911 - 12
bronzová plastika
v. 37,5 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 80 000 |
dřevěná plastika
v. 51 cm
Signature: sign. V. Makovský