2 x ocelorytina
7 x 6,5 / 6,5 x 6,5 cm
2 x ocelorytina
6 x 7 / 5,5 x 7 cm
21 x 25 cm
Signatura: UD VF.
reprodukovaná fotografie
17,5 x 12,5 cm
reprodukovaná fotografie
17,5 x 12,5 cm
olej, plátno, překližka
22 x 28 cm
Signatura: PD J. K. 39
2000
olej, sololit
31,5 x 32 cm
Signatura: LD 2000 Boris Jirků
olej, lepenka
30,5 x 41,5 cm
Signatura: PD J. Tomec
reprodukovaná fotografie
17,5 x 12,5 cm
olej, plátno
40,5 x 50,5 cm
Signatura: Kl. Olšanský
reprodukovaná fotografie
17,5 x 12,5 cm
reprodukovaná fotografie
17,5 x 12,5 cm
2007
olej, sololit
33 x 45 cm
Signatura: PD Boris Jirků, LD Francie 25.6.07
reprodukovaná fotografie
17,5 x 12,5 cm
reprodukovaná fotografie
17,5 x 12,5 cm
34,5 x 48 cm
Signatura: PD Ed. Milén
17. století
olej na měděné desce
49,5 x 67,5 cm
Signatura: signatura nezjištěna (malíř obrazy většinou nesignoval)
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej na dřevěné desce
45,5 x 36 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kvaš na kartonu
30 x 38,5 cm
Signatura: signováno LD Jos. Nawratil
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej na plátně
65 x 54 cm
Signatura: signováno PD monogramem VB
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej na plátně
62 x 48,5 cm
Signatura: signováno PD VBrožík
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej na plátně
51,5 x 71 cm
Signatura: signováno LD A. Hanzen
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
luneta, komb. technika, kresba, kvaš, tužka
36 x 30 cm
Signatura: signováno a datováno PD Mucha 33
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1913
olej na plátně
84 x 96 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 880 000 Kč |