olej, plátno
110 x 90 cm
Signatura: LD V. Komárek 85
olej, plátno
90 x 110 cm
Signatura: LD V. Komárek 83
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: LD V. Komárek 96
olej, plátno
52 x 35 cm
Signatura: LD Komárek 88
olej, plátno
90 x 73 cm
Signatura: LD K. Souček 79.
kvaš, lepenka
59 x 80 cm
Signatura: LD K. Souček
kvaš, lepenka
53 x 44 cm
Signatura: LD K. Souček 68.
1968 - 1970
olej, plátno
90 x 55 cm
Signatura: PD Jiroudek
1952
olej, plátno
60,5 x 73,5 cm
Signatura: PN Fremund 52 Č Krumlov
10 x 14,5 cm
Signatura: PD Karel Nepraš
29 x 20 cm
Signatura: LD Karel Nepraš 1979
kresba tuší, tempera
31 x 55 cm
Signatura: PD monogram AB 64
4 x monotyp
á 18 x 20 cm
Signatura: 4 x PD Kolínská 1959
tempera, akvarel, kvaš, uhel
45 x 29 cm
Signatura: PD Jan Bauch 1960
tempera, plátno
73 x 102 cm
Signatura: PD KS 1957
1952
akvarel, kvaš, tuš
30 x 73 cm
Signatura: PD Emil Filla 52, Vlastislavská noc
50. léta 20. stol.
olej, malířská lepenka
27 x 20 cm
Signatura: LD I. Weiner - Kráľ
akvarel, kvaš, tuš
21,5 x 33 cm
Signatura: LD Emil Filla 50. U Stradonic
1946 - 1947
olej, plátno
32 x 35 cm
30,5 x 22 cm
Signatura: LD monogram FH, PD 16. XII. 47
29 x 22 cm
Signatura: UD Fr. Hudeček 47
kvaš, akvarel, karton
48 x 32 cm
Signatura: PD Matal 49
37,5 x 24 cm
Signatura: nesignováno
kolem r. 1946
27,5 x 25 cm
Signatura: nesignováno