17 x 10 cm
Signatura: LD monogram v tisku
dřevoryt, pauzovací papír
11 x 8,5 cm
Signatura: Kameník, autorské razítko
fotografie
24 x 18 cm
Signatura: autorské razítko na rubu
fotografie
15 x 21 cm
Signatura: foto Strnad na rubu
akvarel, tempera
19 x 19,5 cm
Signatura: PD Ant Pospíšil 43
fotografie
17,5 x 23 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
lept 6/25
7 x 4,5 cm
Signatura: nečitelná 99
9,5 x 9,5 cm
Signatura: PD V. Rolín, LD autorské razítko
barevný linoryt - reproukce
16 x 22 cm
21 x 17 cm
Signatura: PD VHB
barevná litografie 14/200
38 x 28,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 89
lept 3/25
7 x 4,5 cm
Signatura: nečitelná 99
lept, autorský tisk
5 x 3,5 cm
Signatura: D. Havlíčková
lept 43/120
5 x 3,5 cm
Signatura: J. Pileček 97
litografie
22,5 x 15 cm (výřez)
ofset, oboustranný
43,5 x 31,5 cm
barevná litografie 66/70
29,5 x 42 cm
Signatura: M. Rittstein 81
litografie
22,5 x 15 cm (výřez)
litografie
22,5 x 15 cm (výřez)
dřevoryt - reprodukce
12 x 13,5 cm
akvarel
26 x 20,5 cm
Signatura: PD K
lept 59/100
35,5 x 24,5 cm
Signatura: Sozanský 88
barevná litografie 6/70
42 x 29,5 cm
Signatura: V. Novák 82
barevná litografie
41,5 x 29,5 cm
Signatura: V Bláha 80