vaječná tempera na plátně
116 x 81 cm
Signatura: signováno vlevo nahoře Bělocvětov, vpravo nahoře datováno 1957
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
originální bromostříbrná černobílá fotografie
28,9 x 21 cm
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej na plátně
85 x 100 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole J. Jíra 1980
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
železo, textil, emailová barva
145 x 240 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na plátně
115 x 115 cm
Signatura: značeno na rubu autorským štítkem
Vyvolávací cena: | 3 000 000 Kč |
akryl na plátně
150 x 150 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu plátna Sýkora 99
Vyvolávací cena: | 3 900 000 Kč |
ocelorytina
5 x 6 cm
Signatura: Kubišta v tisku
ocelorytina
4,5 x 6 cm
ocelorytina
5 x 7 cm
Signatura: Kamil Lhoták 86 v tisku
ocelorytina
5,5 x 5,5 cm
ocelorytina
5 x 5 cm
ocelorytina
6,5 x 5 cm
ocelorytina
4,5 x 8 cm
ocelorytina
6 x 4 cm
Signatura: Jan Bauch 1980 v tisku
ocelorytina
5,5 x 4 cm
ocelorytina
4 x 7 cm
ocelorytina
4 x 5 cm
ocelorytina
4 x 5 cm
ocelorytina
7 x 3 cm
ocelorytina
5,5 x 4 cm
ocelorytina
5,5 x 4 cm
ocelorytina
5,5 x 5 cm
Signatura: František Tichý Paris 59 v tisku
litografie
17 x 12,5 cm
Signatura: ŠM 55 v tisku
litografie
17,5 x 12,5 cm
Signatura: ŠM 55 v tisku