lept, s akvatintou
13,5 x 9 cm
Signatura: J. Techl ?
olej, lepenka
21 x 28,5 cm
Signatura: Záleský
tempera
22 x 30 cm
Signatura: Záleský
41,5 x 64 cm (výřez)
Signatura: UD S. Kovařík 85
24,5 x 19 cm
Signatura: K. Koubek, K v tisku
10 x dřevoryt
9,5 x 7 / 13 x 10 cm
Signatura: 7 x RS v tisku
olej, sololit
34 x 45 cm
Signatura: PD S. Kovařík 92
olej, vrypy, sololit
70,5 x 59 cm
Signatura: UD 1991, PD J Bartůněk
olej, překližka
38 x 47 cm
Signatura: PD S. Kovařík 83, na rubu S. Kovařík 83
olej, malířská lepenka
27 x 34 cm
barevná litografie 182/200
24 x 29,5 cm
Signatura: PD Liesler 85.
olejová tempera, lepenka
22 x 32,5 cm
barevná litografie 78/170
18,5 x 24,5 cm
Signatura: PD Liesler 84.
olejová tempera, lepenka
25 x 34,5 cm
olej, lepenka
24 x 34 cm
barevná litografie
11,5 x 13 cm
Signatura: PD Liesler 78.
olej, malířská lepenka
19,5 x 31,5 cm
Signatura: Stehlík Kar
barevná litografie
12 x 13,5 cm
Signatura: UD Liesler 78.
lept, varianta s kresbou 1/1
20 x 14 cm
Signatura: PD Jiří Anderle 1979
1927 ?
pastel, lepenka
56 x 61 cm
Signatura: LD Vořechová M., PD září 1927 ?
olej, plátno
22,5 x 32,5 cm
olej, plátno
30,5 x 47,5 cm
2002
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: na rubu T. Švéda 2002
akvarel, pastel, karton, lepenka
34 x 26,5 cm
Signatura: O. Štáfl