9,5 x 13,5 cm
Signatura: M Švabinský
20 x 15 cm
litografie
17 x 13 cm
Signatura: PD R Kremlička
litografie, akvarel
19,5 x 12,5 cm
Signatura: PD A Moravec
litografie 76/200
38,5 x 30,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský, MŠ v tisku
litografie
18,5 12,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
lept, kolorováno
51 x 33,5 cm
Signatura: PD Louis Icart
barevná litografie
36 x 45 cm
Signatura: UD K. Oberthor 60
2010
akryl, plátno
30 x 30 cm
Signatura: Roman Franta Petra 19. 11. 2010 na rubu
olej, plátno
26 x 40 cm
Signatura: K. Vaca 64 na rubu s dedikací
olej, karton
47 x 37,5 cm
Signatura: PN J. Otipka
olej, plátno
33,5 x 46 cm
Signatura: PD Alois Moravec 40
olej, malířská lepenka
49 x 39 cm
Signatura: PD M. Zezula 41
olej, sololit
66 x 40 cm
Signatura: LD 20. 11. 01 Kroča
2008
olej, sololit
61,5 x 80 cm
Signatura: LD 4. 11. 08 Kroča
akvarel
11,5 x 20,5 cm
Signatura: LD P. K.
17,5 x 14 cm
Signatura: PD pozůstalostní razítko
16,5 x 8,5 cm
kresba pastelkami
17,5 x 7 cm
Signatura: LN pozůstalostní razítko
11 x 16 cm
Signatura: LD W V 31, pozůstalostní razítko
olej, lepenka
42,5 x 33 cm
Signatura: PD K. Molnár
bronzová plastika
v. 9 cm
Signatura: vzadu Vingler
bronzová plastika
3,5 cm
Signatura: zespodu Vingler
barevná litografie 8/35
17,5 x 35,5 cm
Signatura: PD Chadima 70