litografie
14 x 6 cm
Signatura: Jan Bauch, J. B. v tisku
dřevoryt 92/200
5,5 x 4 cm
Signatura: Zd. Mézl
16 x 11,5 cm
Signatura: S. V. v tisku
7,5 x 4 cm
Signatura: B. Kozina
13,5 x 21,5 cm
Signatura: Jos. Lada 45. v tisku
8,5 x 10 cm
Signatura: Jos. Kubíček 1918., K v tisku
lept 57/85
11,5 x 8 cm
Signatura: K. Šafář
lept 13/40
9 x 5,5 cm
Signatura: Peterka
6,5 x 4 cm
Signatura: J. Vodrážka
litografie, autorský tisk
17 x 9,5 cm
Signatura: Krista 76
litografie, autorský tisk
13 x 10 cm
Signatura: Krista 76
litografie, autorský tisk
22,5 x 11 cm
Signatura: Křišta 76
litografie
8 x 4 cm
Signatura: Křišta
litografie
10 x 6 cm
Signatura: Křišta
tisk, kolorováno
25,5 x 12 cm
knižní tisk
16 x 10,5 cm
knižní tisk
16 x 10,5 cm
10 x 10 cm
Signatura: L. Jandová
olej, plátno, sololit
17 x 19 cm
Signatura: M. Šnajdr na rubu
akvarel, tuš
20,5 x 27 cm
Signatura: K 58, Krizek 58 na rubu
19,5 x 16 cm
Signatura: Boštík
koláž ( dvojlist, perforace)
14 x 19,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Kolář 96. P. , Běla Kol.
18 x 11,5 cm
Signatura: Mucha v tisku
barevná litografie
22 x 10,5 cm
Signatura: Pacovská 71