1906
29 x 23,5 cm
Signatura: PD V. Stretti, Viktor Stretti 1906 v tisku
litografie
20 x 18 cm
Signatura: PD M. Švabinský
1908
lept, akvatinta
33 x 28,5 cm
Signatura: LD M. Švabinský v tisku
30 x 24 cm
Signatura: LD Chagall v tisku
kresba uhlem, karton
60 x 90,5 cm (výřez)
Signatura: PD Svoboda 1942
lept 29/100
25,5 x 17,5 cm
Signatura: PD E. Tomanová
lept II/X
25,5 x 19 cm
Signatura: PD E. Tomanová
lept 25/100
25,5 x 18 cm
Signatura: PD Emílie Tomanová
lept 7/75
49 x 40 cm
Signatura: PD Anna Khunová
ofset 49/148
41,5 x 30 cm
Signatura: PD Pavel Horák
barevná litografie
18 x 25 cm
10 x 14,5 cm
Signatura: PD Karel Nepraš
29 x 20 cm
Signatura: LD Karel Nepraš 1979
37,5 x 24 cm
27,5 x 25 cm
39 x 52 cm
Signatura: LD B. Jaroněk 32
barevná litografie
32 x 42,5 cm
Signatura: PD C. Bouda v tisku
olej, plátno
61 x 50,5 cm
Signatura: PD B. Jelínková
olej, plátno
30 x 95 cm
Signatura: PD Věra Fridrichová
olej, plátno
88 x 70 cm
Signatura: PD K. Brousek
olej, plátno
100 x 108 cm
Signatura: LD Antoš
1925 - 1927
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: PD V. Beneš
29 x 22 cm
Signatura: UD Fr. Hudeček 47
80.léta 20. stol.
kresba tuší, akvarel
52 x 75 cm