barevná litografie 48/85
37 x 24 cm
Signatura: J. Šerých 87
barevná litografie 23/79
32 x 26,5 cm
Signatura: Ctirad Stehlík
barevná litografie 85/96
29,5 x 25 cm
Signatura: Ctirad Stehlík
barevná litografie
33 x 23 cm
Signatura: J. Šerých 90
suchá jehla, lept, kresba 7/10, var. II.
48,5 x 35 cm
Signatura: N. Synecká
barevný lept s kresbou 6/10
25,5 x 19 cm
Signatura: N. Synecká
litografie 28.
33,5 x 25 cm
Signatura: Konůpek
uhel
30 x 43,5 cm
Signatura: Špičky. 34. Kpk
34,5 x 25 cm
Signatura: Kačina 11.VII. 39. Kpk
barevná litografie 1/200
15 x 31 cm
Signatura: Liesler 65.
27 x 41 cm
Signatura: Jan Trampota
rytina 195/200
8 x 6 cm
Signatura: J Herčík, J. Herčík - 1976 v tisku
barevná litografie 8/107
18,5 x 14 cm
Signatura: M. Erazim 93
lept 33/40
17 x 11 cm
Signatura: F. Burant 93.
9 x 8,5 cm
Signatura: P. Sukdolák
39 x 36 cm
Signatura: PD Istler
1913
barevná suchá jehla
22,5 x 14,5 cm
Signatura: LD Kupka v tisku, PD razítko Kupka
1912
27,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Kupka v tisku, PD razítko Kupka
2009
lak, barvivo, plátno
80 x 60 cm
Signatura: M. Houser 09 na rubu
suchá jehla, varianta s kresbou 1/1
31 x 26.5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1983
kombinovaná grafická technika
18 x 24,5 cm
Signatura: PD F. Malý
28 x 40 cm
Signatura: PD V. Rožánek
olej, plátno
47 x 70 cm
Signatura: PD B. Večeřa
olej, koláž, asambláž, lepenka
34 x 46 cm
Signatura: LD J. K. 66, na rubu Kaušitzová