akvarel, podlepený karton
34 x 26 cm
Signatura: O. Štáfl
akvarel, karton na lepence
33 x 31 cm
Signatura: O. Štáfl
45 x 30 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 76, LD IXION
olej, tempera, lepenka
42 x 32 cm
olej, plátno
41 x 27 cm
Signatura: LD Fridrik Paris, 32.
20 x 14,5 cm
Signatura: PD B. Lacina
1951
lept 16/100
18 x 28,5 cm
Signatura: Čepelák 1951
6 x 28 cm
Signatura: Čepelák
dřevoryt 2/38
27,5 x 21,5 cm
Signatura: PD B. Lacina
1951
lept 76/100
17 x 13,5 cm
Signatura: Čepelák
1951
18 x 27,5 cm
Signatura: Čepelák
dřevoryt, kolorováno akvarelem
34,5 x 23,5 cm
Signatura: PD L. Fulla 1927.
18,5 x 28 cm
Signatura: Čepelák
dřevoryt, kolorovano akvarelem, autorský tisk, 3/?
32 x 23 cm
Signatura: PD L. Fulla, LD tretí ručný
lept 22/30
13,5 x 12,5 cm
Signatura: UD Jan Bauch 83.
barevná litografie 80/200
28 x 18 cm
Signatura: UD K. Oberthor 68
1951
lept 34/40
18,5 x 28 cm
Signatura: Čepelák 1951
18 x 33,5 cm
Signatura: Čepelák
olej, lepenka
50 x 71 cm
Signatura: PD Aug Mervart 33.
lept 21/40
18,5 x 28 cm
Signatura: Čepelák
18 x 33,5 cm
Signatura: Čepelák
18,5 x 28 cm
Signatura: Čepelák
olej, plátno
70,5 x 100,5 cm
Signatura: PD JMinařík
23 x 18 cm
Signatura: Fr. Hudeček 47