7,5 x 4,5 cm
knihtisk
9,5 x 7 cm
akvarel, karton
45 x 55,5 cm
Signatura: PD Jindř. Bubeníček 1933
olej, vrypy, sololit
70,5 x 59 cm
Signatura: UD1991, PD J. Bartůněk
20 x 14,5 cm
Signatura: PD B. Lacina
dřevoryt, kolorováno akvarelem
34,5 x 23,5 cm
Signatura: PD L. Fulla 1927.
knihtisk
6,5 x 5 cm
knihtisk
6,5 x 4,5 cm
16 x 11,5 cm
Signatura: monogram FM v tisku
akvarel, koláž, papír
27 x 18 cm
Signatura: UN Vajce 88
16,5 x 11,5 cm
60,5 x 54,5 cm
Signatura: Hadlač 67
2002
kombinovaná technika, ruční papír
20,5 x 14,5 cm
Signatura: UD Vajce 02
olej, karton
35 x 50 cm
Signatura: PD Kaván
grafický list 31/40
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Jaroslav Kapec
grafický list 31/40
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Jaroslav Kapec
27,5 x 20 cm
akryl, písek, papír
32 x 23 cm
Signatura: PD Vajce
olej, lepenka
59 x 40 cm
Signatura: PN Ludvík Schneiderka
kombinovaná technika, koláž, olej, písek, překližka
38,5 x 50,5 cm
Signatura: LD Vajce
olej, plátno
75 x 100 cm
Signatura: PN Ringo 94
olej, plátno
64 x 72 cm
Signatura: PD Jaroslav Šetelík
barevná litografie 22/120
43 x 32,5 cm
Signatura: PD Vajce 91
akvarel
30,5 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD hůře čitelná - M Šajtfarová???