1921
22 x 14,5 cm
Signatura: LD monogram VH v tisku
barevná litografie 16/60
29,5 x 42 cm
Signatura: Jiří Šalamoun 81, Jiří Šalamoun 81 v tisku
litografie 98/100
18 x 28,5 cm
Signatura: Karel Nepraš 1992
akvarel
31 x 23 cm
Signatura: PD J. Bubeníček
barevná litografie
19,5 x 9 cm
Signatura: Liesler 77
7,5 x 5,5 cm
Signatura: J. Honsa
1916
9,5 x 8,5 cm
Signatura: F. B.
lept 31/100
10 x 17 cm
Signatura: E. Tomanová
barevná litografie 27/40
15 x 18 cm
Signatura: Eva Natus - Šalamounová 1988
barevná litografie 17/40
19 x 13 cm
Signatura: Eva Natus - Šalamounová 1989
suchá jehla, autorský tisk
14,5 x 9,5 cm
Signatura: Dušan Polakovič 95
suchá jehla 81/100
10 x 8,5 cm
Signatura: Dušan Polakovič 84
suchá jehla 4/30
14 x 10,5 cm
Signatura: Michaela 1996
suchá jehla 7/30
13,5 x 11 cm
Signatura: Michaela 1996
litografie
28 x 19,5 cm
Signatura: Čumpelík
23,5 x 29 cm
Signatura: Zd. Sklenář
barevná litografie
18 x 25 cm
barevná litografie 22/100
30 x 18 cm
Signatura: Jiří M. Trnka
barevná litografie 12/100
30 x 18 cm
Signatura: Jiří M. Trnka
barevný linoryt 3/100
30,5 x 26 cm
Signatura: Tesař 69.
suchá jehla 12/50
20 x 17,5 cm
Signatura: V. Tesař 88.
suchá jehla 19/50
20 x 18 cm
Signatura: V. Tesař 88.
suchá jehla 19/50
19,5 x 17,5 cm
Signatura: V. Tesař 88.
suchá jehla 15/50
20 x 18 cm
Signatura: V. Tesař 88.