kresba tuší, akvarel, běloba, tužka
59,5 x 42 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
30 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD C Čtení pod lavicí 1969 Šmíd Hvížďala Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
42,5 x 43 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
33 x 16,5 cm
Signatura: sign. LD Karel Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
26 x 31 cm
Signatura: sign. PD Kaya Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
17,5 x 41 cm
Signatura: sign. LN Kaya Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
31 x 22 cm
Signatura: sign. LD Erich Toman
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
33 x 44 cm
Signatura: sign. LD Erich Toman 1963
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
65 x 45 cm
Signatura: sign. LN Kája Saudek, PD Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
20 x 18 cm
Signatura: sign. PD Erich Toman
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1966 - 1967
kresba tuší, tužka, akvarel
62 x 45 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
58 x 42 cm
Signatura: sign. NU v produkci … Káji Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
56,5 x 42 cm
Signatura: sign. LN Kaya Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
42 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kolem 1971
kresba tuší, akvarel
27 x 18 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 70. let 20. století
kresba tuší, tužkou, akvarel
36 x 22 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 70. let 20. století
kresba tuší, akvarel
42 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel, běloba
40,5 x 59 cm
Signatura: sign. PD Kája Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 70.let 20. století
kresba tuší, běloba
47 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 70. let 20. století
kresba tuší, tužkou, akvarel
20 x 10,5 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 70. let 20. století
kresba tuší, tužkou, akvarel
21 x 10 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 70. let 20. století
kresba tuší, tužkou, akvarel
28 x 20,5 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
30. léta a 60. léta 20. st,
fotografie, kresba tuší na rubu
18 x 17 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
originální fotografie, běloba , tuš
24 x 30 cm
Signatura: PD C dutá fráze bezduchého kýče 1955
Vyvolávací cena: | 0 Kč |