akvarel
36 x 47 cm
Signatura: LD B. Jaroněk
2010
barevná litografie 25/100
37 x 23,5 cm
Signatura: Zbyšek Sion 2010
2010
barevná litografie 41/100
41,5 x 28,5 cm
Signatura: Zbyšek Sion 2010
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: PD J. Skramlík.
olej, plátno
52 x 64 cm
Signatura: PD A Moravec 1923
olej, lepenka
40,5 x 53 cm
Signatura: LD Chmelař 1950
olej, karton
24,5 x 30,5 cm
Signatura: LD Molnar K., RD monogram MK.
2009
barevná litografie 50/100
23 x 32 cm
Signatura: Komárek 2009
2009
barevná litografie 53/100
30,5 x 46 cm
Signatura: Komárek 2009
olej, lepenka
55 x 80 cm
Signatura: PD Lukášek
2009
barevná litografie 51/100
29 x 38,5 cm
Signatura: R. Franta 09
2009
barevná litografie 53/100
28,5 x 35,5 cm
Signatura: R. Franta 09
barevná litografie 60/100
37 x 26 cm
Signatura: Jiří Slíva
akvarel
25 x 19 cm
Signatura: LD Bělocvětov
litografie
24 x 35,5 cm
barevná akvatinta
14 x 16 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram v tisku, autorské razítko
29,5 x 21 cm
Signatura: LN Bělocvětov
2010
barevná litografie 84/100
29 x 18 cm
Signatura: Petr Ptáček 2010
2010
barevná litografie 85/100
29 x 18 cm
Signatura: Petr Ptáček 2010
2010
barevná litografie 89/100
29 x 18 cm
Signatura: Petr Ptáček 2010
barevná litografie, autorský tisk
31 x 23,5 cm
Signatura: Ranný
1927, 1926, 1927
3 x dřevoryt
27,5 x 24 / 28,5 x 25,5 / 28 x 24 cm
Signatura: 3 x PD K Jílek (PD K. Jílek 27, LD K. Jílek 26, LD 27. K. Jílek v tisku)
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
34 x 33,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
olej, plátno, lepenka
50 x 50 cm
Signatura: PD Bobeš 1926