kresba tuší, ruční papír přilepený na papíru
14 x 7 cm
Signatura: Trnka
16 x 11 cm
Signatura: M Švabinský 48
6,5 x 5,5 cm
Signatura: M Švabinský
11 x 9,5 cm
Signatura: M Švabinský
4,5 x 7 cm
Signatura: M Švabinský
litografie
15 x 22 cm
Signatura: M Švabinský, M Švabinský 36 v tisku
7,5 x 6 cm
Signatura: M Švabinský
uhel, karton
23 x 60,5 cm
vaječná tempera, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: PD pod rámem J. Dvořáček
13,5 x 13,5 cm
Signatura: M Švabinský, M Švabinský v tisku
litografie
7,5 x 9 cm
Signatura: M Švabinský
litografie
14,5 x 11,5 cm
Signatura: M. Švabinský, M. Švabinský 48 v tisku
akvarel
27 x 17 cm
Signatura: LD J. Krejčiřík, PD 1988
olej, lepenka
15,5 x 29 cm
13 x 10,5 cm
Signatura: Neprakta
kresba tuší, akvarel, běloba
41 x 19,5 cm
Signatura: PD dedikace Ed. Milén
40 x 26,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 79
29,5 x 49 cm
Signatura: PD Vl. Drápal 73
tempera, lepenka
33 x 28 cm
Signatura: PD J. Krejčiřík 80.
barevná litografie
18 x 25 cm
15 x 20 cm
Signatura: K. J. Sigmund
14,5 x 20 cm
Signatura: F. Emler
sádrová plastika
v. 46 cm
Signatura: na plintě M. Axman
14,5 x 20 cm
Signatura: Balíček