2010
dřevo, akryl
90 x 90 / 170 x 170 cm
Signatura: sign. na rubu LN V. Hulík 2010
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
bronzová plastika, plátkové zlato, barva
v. 38 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
19,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 82
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
29 x 21 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 65
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akryl, sololit
63 x 45 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 95
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
32,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Valter
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: PD Valter 82
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2009
olej, plátno
20 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Ivan Ouhel 09
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
155 x 135 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 97
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, email, sololit
118 x 119 cm
Signatura: sign. LD Kopecký 93
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2005
kolorovaná sádrová plastika 7/10
v. 31 cm
Signatura: na plintě HF
Vyvolávací cena: | 4 900 Kč |
akryl, karton
55,5 x 40 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Lamr 85
2005
akryl a olej, plátno
průměr 115 cm
Signatura: sign. na rubu Roman Franta 2005
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
2002 - 2004
kombinovaná technika, olej, asambláž, laťovka
120 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý Bedřich 2002 - 2004
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
v. 61 cm
Signatura: sign. zespodu Kutálek
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, překližka
32,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Kavan Podzimní mlha
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1902
olej, lepenka
26,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček 02
olej, sololit
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Fuka 62
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
suchá jehla 16/20
28,5 x 19 cm
Signatura: Klápště 80
lept 2/16
46,5 x 32,5 cm
Signatura: J. Klápště 1980
lept 4/16
28,5 x 19 cm
Signatura: Klápště 77
lept 6/20
46,5 x 29 cm
Signatura: Klápště 80
lept 16/30
40 x 29,5 cm
Signatura: Klápště 80
mědirytina 17/21
40 x 31,5 cm
Signatura: Jiří Švengsbír