ocelorytina
6 x 6,5 cm
ocelorytina
5 x 3,5 cm
Signatura: M Švabinský v tisku
ofset, pastel
39 x 27 cm
Signatura: PD Ed. Milén v tisku + dedikace rukou autora
1924
voskový pastel
42,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Oplatek O. 24.12.1924
litografie 73/200
30 x 47,5 cm
Signatura: PD nečitelná
1845
olej, dřevěná deska
37 x 29,5 cm
Signatura: LD Mansfeld pinx. 845
ocelorytina
5,5 x 4,5 cm
ocelorytina
5 x 3,5 cm
ocelorytina
5 x 4,5 cm
Signatura: ŠM 97 v tisku
1845
olej, dřevěná deska
36 x 45 cm
Signatura: LD Mansfeld. 1845
ocelorytina
5,5 x 4,5 cm
Signatura: ŠM 60 v tisku
1846
olej, dřevěná deska
37 x 47 cm
Signatura: PD Jos. Mansfeld pinx. 1846
ocelorytina
6 x 5 cm
ocelorytina
6,5 x 7 cm
ocelorytina
5,5 x 5 cm
oceporytina
6,5 x 4,5 cm
ocelorytina
4,5 x 6,5 cm
ocelorytina
6,5 x 5 cm
ocelorytina
6 x 4 cm
ocelorytina
4,5 x 7,5 cm
Signatura: L. Kuba 1916. v tisku
ocelorytina
4,5 x 7 cm
ocelorytina
4 x 6 cm
Signatura: J. Grus v tisku
ocelorytina
5 x 7 cm
ocelorytina
4 x 5,5 cm