akvarel, pastel
24,5 x 18 cm
reliéfní tisk
19 x 19,5 cm
Signatura: Blažek
14 x 22 cm
Signatura: monogram MC 92
kombinovaná technika, strukturální grafika
39,5 x 29 cm
Signatura: Havlík 80
barevná litografie 40/100
31 x 20 cm
Signatura: J. Fixl
lept 16/100
19 x 23,5 cm
Signatura: Slávek Hanuš / 1949
litografie 42/200
30,5 x 22,5 cm
Signatura: Jiří Švengsbír 77
2003
akvarel
26,5 x 17 cm
Signatura: monogram * K. M. 2003
litografie 277/500
29 x 19,5 cm
Signatura: Max Gubler
olovorytina
21 x 21 cm
barevný linoryt
19,5 x14,5 cm
25 x 19,5 cm
olovorytina
25 x 21,5 cm
17,5 x 19,5 cm
Signatura: Steinhagen. v tisku
11,5 x 15 cm
16 x 19,5 cm
litografie 12/45
21,5 x 14 cm
Signatura: M. Pichl 77
litografie
30,5 x 43 cm
Signatura: Alois Pitrmann, slepotiskové razítko, na rubu autorské razítko
litografie
29,5 x 43,5 cm
litografie
34 x 48 cm
Signatura: Alois Pitrman, slepotiskové razítko, na rubu autorské razítko
litografie
34 x 48 cm
Signatura: Alois Pitrmann, autorké slepotiskové razítko, na rubu autorké razítko
akvarel, tuš
60 x 28,5 cm
Signatura: Pitrmann 1953
barevná litografie
27 x 37,5 cm
Signatura: Mašek V.
olej, plátno
41 x 27 cm
Signatura: LD Fridrik Paris, 32.