2004 - 2005
mořené dřevo
v. 30 cm
litografie 4/25
36,5 x 25,5 cm
Signatura: Mir. Pacner 1962 ( novotisk 1963)
2004 - 2005
mořené dřevo
v. 29 cm
barevná litografie
18 x 25 cm
2005
linoryt, akvarel 27/50
30 x 19,5 cm
Signatura: I. Ouhel 05
2004 - 2005
mořené dřevo
v. 116 cm
lept, autorský tisk 39/55
17 x 18 cm
Signatura: D. Chatrný 65
lept, autorský tisk
8,5 x 11 cm
Signatura: K 61
2000
mořené dřevo
v. 45 cm
2004 - 2005
mořené dřevo
v. 67 cm
2000
mořené dřevo
v. 52 cm
mořené dřevo
v. 67 cm
lept, akvatinta
27 x 37,5 cm
Signatura: A J Alex
litografie 81/100
41 x 30 cm
Signatura: O. Karlíková 98
litografie 6/50
30 x 21,5 cm
Signatura: K. 88
mořené dřevo
v. 48 cm
akvarel, kvaš
51 x 35 cm
Signatura: monogram HV
litografie 8/33
30 x 21,5 cm
Signatura: K 90
tempera, koláž
38,5 x 48,5 cm (výřez)
Signatura: UD S. Kovařík 60.
barevný lept 51/200
48 x 33,5 cm
Signatura: PD Istler 92
olej, lepenka
55 x 80 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, plátno
135,5 x 67,5 cm
Signatura: PD R. Kovářík 1923.
44 x 37 cm
Signatura: LD Tichý 44 v tisku
litografie
8,5 x 5,5 cm
Signatura: UD Jan Zrzavý