1954
litografie
46 x 31 cm (výřez)
Signatura: LD dedikace M Švabinský 2. 6. 54
olej, plátno
100 x 108 cm
Signatura: LD Antoš
1952
olej, plátno
71 x 61 cm
Signatura: LD F. Přikryl 52
olej, lepenka
34 x 45 cm
Signatura: PD Kloc
1954
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: LD Hlaváč F. 54
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: PD A. F. Stehlík, na rubu A. F. Stehlík Vranov n. Dyjí75.
22,5 x 14 cm (výřez)
Signatura: PD B Lacina 39
52,5 x 44 cm
Signatura: PD B Jaroněk
barevná litografie 89/140
37,5 x 48 cm
Signatura: PD Liesler 1984
61 x 45 cm
Signatura: PD Svatopluk Souček
olej, plátno
65 x 84,5 cm
Signatura: PD nečitelná (Bohovský R.?)
olej, plátno
65 x 84,5 cm
kresba tuší, tužkou
37 x 27 cm
Signatura: sign. LN Karel Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
37 x 28,5 cm
Signatura: sign. LN Karel Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 60. let 20. století
kresba tuší, akvarel, běloba
76 x 51,5 xm
Signatura: sign. LN Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kolem 1969
kresba tuší, akvarel, běloba
59 x 43 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel, běloba
63 x 42 cm, 61 x 42 cm
Signatura: sign. str. 1 PN Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel, běloba
40 x 58,5 cm, 39,5 x 57,5 cm
Signatura: sign. str. 1 PN Kája Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel, běloba, tužka
59 x 42,5 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, lavírovaná tuš, běloba
58 x 41 cm, 59 x 43 cm
Signatura: sign. str. 1 PN Kája Saudek, str. 7 uprostřed Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, lavírovaná tuš, běloba, tužka
58 x 43 cm, 61 x 44,5 cm
Signatura: sign. str. 1 PN KRESby Kája Saudek, str. 5 DU Kája Sau, PU 69 Kája
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
30 x 41,5 cm, 60,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. str. 1 PN KRESby Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
59,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD KRESby "Kája" Saudek 1969
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60,5 x 44 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |