terakota
v. 27,5 cm
Signatura: dole v plintě Babraj 57
16 x 7 cm
Signatura: PD Komárek 60
16 x 9 cm
Signatura: PD Komárek 60
20,5 x 26 cm
tisk
16 x 20,5 cm
Signatura: Joh.Graf. v tisku
barevná litografie
12 x 20,5 cm
kvaš, tuš
16 x 11 cm
Signatura: UD LM
dřevoryt, papír, karton
15,5 x 15,5 cm
44 x 37 cm
Signatura: LD Tichý 44 v tisku
akvarel, papír, karton
14 x 14 cm
Signatura: Ant Hála 1936
olej, plátno
115 x 65 cm
Signatura: PD A. Širůček
olej, plátno
97 x 78,5 cm
Signatura: LN A. Širůček
olej, plátno
135,5 x 67,5 cm
Signatura: PD R. Kovářík 1923.
litografie
8,5 x 6 cm
Signatura: Emil Kotrba
litografie
8,5 x 6 cm
Signatura: F. Kobliha
litografie
7 x 5,5 cm
Signatura: Jiří Švengsbír
olej, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: LD O. Bubeníček
9,5 x 7 cm
Signatura: A. Macková, monogram v tisku
tempera
57 x 39 cm
Signatura: PD E Weirauch 1943
9,5 x 6 cm
9,5 x 7,5 cm
Signatura: PD nečitelná
kresba tužkou, akvarel
13 x 8 cm
Signatura: PD monogram TS
barevná litografie
18,5 x 18 cm
Signatura: PD K. Fleischmann 29., KF29. v tisku
10,5 x 6 cm
Signatura: V. Zykmund, 46